Zlaté Detské Topánky s Mašličkou

Pripravuje sa na odoslanie: 1 pracovný deň
Doručenie: V cene nie sú zahrnuté prípadné náklady na platbu skontrolujte spôsoby doručenia
Cena: 10,00 € 10.00
ilość ks

vyberte variant

pridať do zoznamu želaní
* - Požadované pole

Popis

Pozývame vás do nášho obchodu, kde nájdete nádherné Zlaté Detské Topánky s Mašličkou. Tieto topánky sú skutočnou ozdobou každej slávnosti.

Naše zlaté detské topánky sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre jemnú pokožku vášho dieťaťa. Ozdobené rozkošnou mašličkou, dodávajú im čaro a robia ich ideálnymi na špeciálne príležitosti.

Aké topánky pre novorodenca? Pre novorodencov odporúčame naše mäkké a pohodlné topánky, ktoré neobmedzujú pohyby malých nôh.

Máte kúpiť dieťaťu Niechodky? Áno, Niechodky sú skvelým riešením pre deti, ktoré sa práve učia chodiť. Sú ľahké a pohodlné, zároveň poskytujú primeranú podporu pre nohy.

Akú veľkosť Niechodkov pre bábätko? Veľkosť Niechodkov by mala byť prispôsobená veku a veľkosti nohy dieťaťa. V našej ponuke nájdete rôzne veľkosti, takže každý si nájde niečo pre svoje dieťa.

Ako zvoliť veľkosť Niechodkov? Veľkosť Niechodkov by mala byť prispôsobená dĺžke nohy dieťaťa. Je dobré pamätať na to, že nohy detí rastú veľmi rýchlo, preto je vždy dobré vybrať topánky s malým rezervným priestorom.

Vek Dĺžka vložky
0-6 mesiacov 11 cm
6-12 mesiacov 12 cm
12-18 mesiacov 13 cm

Náklady na doručenie V cene nie sú zahrnuté prípadné náklady na platbu

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium