Bordové slávnostné šaty Melissa pre dievčatá

slávnostné šaty dievčatá, Melissa šaty bordové, šaty pre dievčatá 7-13 rokov, elegantné dievčenské šaty, detské večerné šaty
  • nové
Pripravuje sa na odoslanie: 1 pracovný deň
Doručenie: V cene nie sú zahrnuté prípadné náklady na platbu skontrolujte spôsoby doručenia
Cena: 35,00 € 35.00
ilość ks

vyberte variant

pridať do zoznamu želaní
* - Požadované pole

Popis

Predstavujeme vám mimoriadne slávnostné šaty pre dievčatá - model Melissa v odtieni hlbokého bordové. Táto kreácia je kvintesenciou elegancie a štýlu, ktorá zabezpečí mladej dáme výnimočný vzhľad počas akýchkoľvek osláv. Šaty Melissa sú výnimočnou kombináciou klasického strihu s modernými akcentmi, vytvárajúc neobyčajnú harmóniu štýlu a komfortu.

Charakteristické rysy šiat Melissa:

Farba: intenzívne bordová, ktorá sa spája s eleganciou a zrelosťou, ideálna na večerné príležitosti.
Strih: jednoduchá línia šiat harmonicky spolupracuje s jemne rozšírenou sukňou, vytvárajúc klasickú siluetu s nádychom súčasnosti.
Zadná časť šiat: očarí elegantným výrezom, ktorý pridáva odvahu, pričom zachováva plnú triedu a jemnosť. Mašľa na chrbte, ktorú možno odopnúť, je nielen rozkošným detailom, ale tiež umožňuje prispôsobiť vzhľad šiat preferenciám malej užívateľky.
Materiál: šaty sú vyrobené z príjemnej na dotyk, elastické tkaniny, ktorá zabezpečuje pohodlie pri nosení a slobodu pohybu, čo je mimoriadne dôležité počas detských hier a tanca.
Multifunkčnosť: šaty Melissa sú ideálne nielen na oficiálne udalosti ako svadby, bály, prijatia a sviatočné oslavy, ale aj pre menej formálne príležitosti, napríklad narodeninové oslavy či rodinné stretnutia.


Veľkostné rozpätie je starostlivo premyslené, aby vyhovovalo očakávaniam dievčat v rôznom veku, začínajúc od veľkosti pre 7-8-ročné (128) až po možnosti pre staršie dievčatá, do 13 rokov. Dĺžky šiat sú primerane prispôsobené výške, zabezpečujúc ideálne prispôsobenie a slobodu pri nosení. Obvod hrudníka je vyvážený s dĺžkou šiat, aby kreácia krásne padla na každú siluetu.

Tieto šaty nie sú len odev, ale aj spôsob, ako vyjadriť individualitu mladej dámy a zdôrazniť jej jedinečnosť na každom kroku. Zaručujeme, že každé dievča, ktoré sa objaví na udalosti v šatách Melissa, sa bude cítiť ako skutočná hviezda a zostane zapamätané všetkými účastníkmi. Voľba modelu Melissa je investíciou do nezabudnuteľných spomienok a istotou, že dôležité chvíle budú oslávené v mimoriadnom štýle.

Vek Veľkosť Dĺžka šiat Obvod hrudníka
7-8 rokov 128 67 cm 68 cm
8-9 rokov 134 70 cm 71 cm
10-11 rokov 140/146 73 cm 74 cm
11-13 rokov 152 79 cm 80 cm

Náklady na doručenie V cene nie sú zahrnuté prípadné náklady na platbu

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium