Ochrana osobných údajov

Zásady ochrany osobných údajov obchodu ZOYA Fashion - elegantné spoločenské šaty pre dievčatá, deti, družičky na prvé sväté prijímanie, krst, plesy, svadby, narodeninové párty.

Našim klientom poskytujeme úplné rešpektovanie ich súkromia a ochranu ich osobných údajov.

Osobné údaje, ktoré nám poskytli naši klienti, spracúvame v súlade s rozsahom oprávnení udelených klientmi a právnymi požiadavkami, najmä v súlade so zákonom z 29. augusta 1997 o ochrane osobných údajov (zákon č. 133, položka 883, v znení neskorších predpisov). d.). Osobné údaje klientov ukladáme na serveroch, čím zabezpečujeme ich úplnú bezpečnosť. Prístup k databáze majú iba oprávnení zamestnanci obchodu.

Každý zákazník, ktorý nám poskytol svoje osobné údaje, má plný prístup k svojim údajom na overenie, úpravu alebo odstránenie žiadostí.

Obchod neprenáša, nepredáva ani nepožičiava zozbierané osobné údaje zákazníkov tretím stranám, pokiaľ k tomu nedôjde s výslovným súhlasom alebo na žiadosť zákazníka alebo na žiadosť autorizovanú zákonom štátnych orgánov v súvislosti s prebiehajúcim konaním.

Náš obchod tiež používa tzv súbory „cookies“. Tieto súbory sú uložené na počítači klienta pomocou nášho servera a poskytujú štatistické údaje o činnosti klienta, aby sa naša ponuka prispôsobila jeho individuálnym potrebám a vkusu. Zákazník môže kedykoľvek zakázať možnosť prijímania cookies vo svojom webovom prehliadači, aj keď si musí byť vedomý, že odpojenie týchto súborov môže v niektorých prípadoch ovplyvniť využitie ponuky obchodu.

Chceli by sme vás upozorniť na skutočnosť, že ak umiestnime odkazy na iné webové stránky, ktoré nespravujeme na webových stránkach nášho obchodu, nemôžeme byť zodpovední za obsah týchto webových stránok ani za úroveň ochrany súkromia implementovanú správcami týchto webových stránok. Pri rozhodovaní o prístupe na tieto webové stránky to robí zákazník na svoje vlastné riziko. Odporúčame, aby ste sa oboznámili s pravidlami ochrany osobných údajov implementovanými týmito webovými stránkami predtým, ako zákazník zverejní svoje osobné údaje.

Zákazníkom posielame reklamné a propagačné materiály, iba ak s tým súhlasili. Platí to najmä pre informačný bulletin zaslaný zákazníkovi, ak potvrdí náš jasne uvedený odkaz, ktorý obsahuje prijatie na prijímanie noviniek o aktuálnych akciách, zľavách a nových produktoch v našom obchode. Tieto materiály sa vzťahujú iba na ponuku nášho obchodu.

Akékoľvek otázky, žiadosti a návrhy týkajúce sa ochrany vášho súkromia, a najmä osobných údajov, pošlite na adresu zoyafashion@op.p.

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás.

Sme vám stále k dispozícii,

ZOYA Fashion - Elegantné spoločenské šaty pre dievčatá, deti, družičky na prvé sväté prijímanie, krst, plesy, svadby, narodeninové párty.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium