Na čo musíte pamätať pri kúpe obuvi pre dieťa? 0
Na čo musíte pamätať pri kúpe obuvi pre dieťa?

Topánočky pre dieťa sú jedným z najdôležitejších prvkov oblečenia, na ktorý by mal každý rodič dávať pozor. A nejde tu len o ich vzhľad a prispôsobenie detskej garderóbe! Dobre zvolená obuv má obrovský vplyv na vývoj a zdravie nôh bábätka. Čo teda stojí za to vedieť pred kúpou obuvi pre dieťa? Čítajte ďalej!

prečítajte si viac »
Mały anjelik, čiže prvá svätá prijímanie 2024 0
Mały anjelik, čiže prvá svätá prijímanie 2024

Už o chvíľu, o moment, príde máj a s ním sa začne sezóna prvých svätých prijímaní. Toto je jedna z najdôležitejších udalostí v živote vašej dcérky – každá dievčina chce v tento deň vyzerať úchvatne. Preto je dobré už vopred premýšľať o stylizácii na tento veľký deň vášho dieťaťa.

prečítajte si viac »
Nezabudnuteľné Doplnky pre Prvú Svätú Prijímanie: Venčeky, Čelenky a Viac 0
Nezabudnuteľné Doplnky pre Prvú Svätú Prijímanie: Venčeky, Čelenky a Viac

Doplnky, ktoré dodajú neopakovateľný vzhľad každému šatám na prvom svätom prijímaní pre dievčatko. Módna a pohodlná šatka na prvom svätom prijímaní pre dievčatko na tak dôležitom udalosti je jedna vec. Avšak, aby outfit nadobudol naozaj neopakovateľný vzhľad, starajte sa o elegantné a pútavé doplnky. Čo vybrať k stylingu na prvom svätom prijímaní, aby to bolo úhľadné a zároveň efektné? Pozrite sa!

prečítajte si viac »
Ako zvládnuť detský účes? Vyberte si gumičky do vlasov a sponky pre dievčatá! 0
Ako zvládnuť detský účes? Vyberte si gumičky do vlasov a sponky pre dievčatá!

Mnohé dievčatá sa môžu pochváliť dlhými, krásnymi vlasmi, ale z dlhodobého hľadiska môže byť tento účes pre ne problematický. Pramene vlasov sa môžu napríklad nečakane utopiť v miske s polievkou alebo sa zachytiť uprostred tancov a hier. Je teda možné zostať v pohodlí bez strihania detských vlasov? Našťastie áno!

prečítajte si viac »
Ľahké a vzdušné - tylové šaty pre dievčatá 0
Ľahké a vzdušné - tylové šaty pre dievčatá

Tento materiál, ktorý sa predtým používal najmä na svadobné a scénické kreácie, sa v súčasnosti používa čoraz častejšie. Je cenený pre svoju ľahkosť, vzdušnosť a jemný vzhľad. Tvorbe dodáva charakter a štýl. Čo je to? Je to tyl, ktorý sa čoraz častejšie používa na výrobu krásnych a elegantných šiat pre dievčatá.

prečítajte si viac »
Turbany pre dievčatá - hit alebo miss v detskej móde? 0
Turbany pre dievčatá - hit alebo miss v detskej móde?

Ako chrániť hlavu dieťaťa pred rôznymi atmosférickými vplyvmi (napríklad nízkymi teplotami alebo slnkom) v súlade s aktuálnymi detskými módnymi trendmi? Samozrejme, môžete ísť klasickou cestou a vybrať pre svoju dcéru jednoduché, nudné klobúky alebo... sa trochu odviazať a obohatiť styling o efektné a farebné detské turbany!

prečítajte si viac »
Ktoré šaty pre dievčatá môžete použiť na Halloween? 0
Ktoré šaty pre dievčatá môžete použiť na Halloween?

31. október je dňom, keď sa všetci strašidlá prebudia. Halloween sa rýchlo blíži! Čoraz častejšie možno vidieť výzdobu v podobe všadeprítomných duchov, tekvicových lampiónov alebo reťazí z papierových netopierov. Hoci je tento sviatok najpopulárnejší v Spojených štátoch, čoraz častejšie sa oslavuje aj v Európe.

prečítajte si viac »
Ako obliecť dievča v glamour štýle? Pozrite si naše návrhy 0
Ako obliecť dievča v glamour štýle? Pozrite si naše návrhy

Bohatý klasický štýl - takto sa v skratke opisuje glamour. Elegancia, ktorá na seba nenápadne upozorňuje jemným leskom flitrov alebo šperkov. Podstatne ženský a elegantný vzhľad, o ktorom snívajú mnohé malé dievčatá pre časy, "keď vyrastú". Môžete si ich splniť práve teraz vytvorením nádherných glamour kreácií pomocou šiat pre dievčatá.

prečítajte si viac »
Rodinné fotenie u fotografa - čo si majú deti obliecť, aby fotografie vyzerali nádherne? 0
Rodinné fotenie u fotografa - čo si majú deti obliecť, aby fotografie vyzerali nádherne?

Naplánovali ste rodinné fotografovanie s fotografom? Skvelé! Takéto fotografie sú skvelým nápadom na zvečnenie spoločne strávených chvíľ. Som si istý, že si budete znova a znova prezerať rodinné albumy a s láskou spomínať na tieto výnimočné chvíle. Dokonca aj potom, čo vaše deti opustia hniezdo a vydajú sa na samostatné objavovanie sveta.

prečítajte si viac »
Ktoré dievčenské stylingové doplnky si vybrať? 0
Ktoré dievčenské stylingové doplnky si vybrať?

Chcete, aby vaša dcéra vyzerala vo vybraných šatách pre dievčatá čo najkrajšie? Zlaďte ich s módnymi doplnkami! Stačí jeden náramok alebo zaujímavé ponožky s bambuľkami a outfit sa úplne premení. Testujte, hrajte sa s módou a zistite, ktoré doplnky budú najlepšie ladiť s postavou vášho dieťaťa.

prečítajte si viac »
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium