Prečo sa oplatí kupovať detské oblečenie online? 0
Prečo sa oplatí kupovať detské oblečenie online?

Pohodlné, rýchle a uspokojivé. Pandémia navyše urýchlila to, čo sa zdalo nevyhnutné. O čom hovoríme? Samozrejme o online nákupoch. Ukazuje sa, že je to jeden z obľúbených spôsobov mnohých mám, ako doplniť detský šatník o detské oblečenie a šaty pre dievčatá. Prečo tento nákupný trend získava takú popularitu? Čítajte ďalej!

prečítajte si viac »
Ako vybrať štýl pre dieťaťu? 0
Ako vybrať štýl pre dieťaťu?

Vieš, že také vlastnosti ako charakter a osobnosť dieťaťa závisia okrem iného od génov? Hoci na ne nemáš úplný vplyv, stojí za to ich pomáhať formovať a umožniť ich prejavovať už od samého začiatku! Dieťa, rovnako ako každý malý človek, má svoje nálady a preferencie, ktoré je potrebné nielen brať do úvahy pri každodenných rozhodnutiach, ako napríklad obliekanie, ale predovšetkým ich rešpektovať, podporovať a rozvíjať.

prečítajte si viac »
Farby zeme a minimalistický štýl: Nový prístup k detskej móde 0
Farby zeme a minimalistický štýl: Nový prístup k detskej móde

Máte už dosť ružovej a modrej? Stavte na neutrálnu farbu v oblečení pre deti. Ružové šaty pre dievčatká, modrý overal pre chlapcov... Hoci malé deti sa od seba veľa nelíšia, spoločnosť od samého začiatku života vyžaduje zjavné určenie pohlavia v ich šatníku. Avšak čoraz viac rodičov sa týmto požiadavkám vzopiera a sústredí sa na oblečenie v neutrálnych farbách.

prečítajte si viac »
Topánočky nechodky: Kedy a prečo ich vybrať pre vášho drobca? 0
Topánočky nechodky: Kedy a prečo ich vybrať pre vášho drobca?

Malé a roztomilé detské topánočky si budúce mamičky často vyberajú ako rekvizitu na oznámenie radostnej novinky rodine a priateľom. Topánočky nechodky však neslúžia len ako symbol očakávania potomka, ale predovšetkým chránia jeho citlivé nôžky pred chladom. Ale sú naozaj potrebné? Čo je potrebné vedieť pred kúpou prvej dvojice detských topánočiek?

prečítajte si viac »
Evolúcia Slávnostných Šiat: Od Tradície po Modernosť 0
Evolúcia Slávnostných Šiat: Od Tradície po Modernosť

Už ste niekedy premýšľali, odkiaľ pochádza tradícia nosenia bielej slávnostnej šaty? Je to viac než len odev, je to symbol čistoty, nevinnosti a radosti, ktorý storočia sprevádza jeden z najdôležitejších sviatostí v živote dieťaťa. Slávnostná šata nie je len odrazom hlbokých náboženských hodnôt, ale tiež fascinujúcim kultúrnym prvkom, ktorý sa vyvíjal počas rokov, odrážajúc meniace sa módy, spoločenské očakávania a duchovné hľadanie.

prečítajte si viac »
Ako vybrať dokonalú bielu šaty pre vašu malú princeznú na každú uročistosť 0
Ako vybrať dokonalú bielu šaty pre vašu malú princeznú na každú uročistosť

Biela šaty, ktorá je kvintesenciou čistoty a elegance, nie je len tradičnou voľbou, ale aj symbolom výnimočných chvíľ v živote vášho dieťaťa. Chápeme, aké dôležité je, aby sa vaša dcéra v týchto momentoch cítila výnimočne, a v tomto článku sa s vami delíme o naše bohaté skúsenosti a špecializované poznatky. Naším cieľom je nielen predstaviť vám nádherné návrhy šiat od Zoya Fashion, ale tiež zabezpečiť, že vybraný model bude synonymom pohodlia a radosti pre vašu malú princeznú.

prečítajte si viac »
Na čo musíte pamätať pri kúpe obuvi pre dieťa? 0
Na čo musíte pamätať pri kúpe obuvi pre dieťa?

Topánočky pre dieťa sú jedným z najdôležitejších prvkov oblečenia, na ktorý by mal každý rodič dávať pozor. A nejde tu len o ich vzhľad a prispôsobenie detskej garderóbe! Dobre zvolená obuv má obrovský vplyv na vývoj a zdravie nôh bábätka. Čo teda stojí za to vedieť pred kúpou obuvi pre dieťa? Čítajte ďalej!

prečítajte si viac »
Mały anjelik, čiže prvá svätá prijímanie 2024 0
Mały anjelik, čiže prvá svätá prijímanie 2024

Už o chvíľu, o moment, príde máj a s ním sa začne sezóna prvých svätých prijímaní. Toto je jedna z najdôležitejších udalostí v živote vašej dcérky – každá dievčina chce v tento deň vyzerať úchvatne. Preto je dobré už vopred premýšľať o stylizácii na tento veľký deň vášho dieťaťa.

prečítajte si viac »
Nezabudnuteľné Doplnky pre Prvú Svätú Prijímanie: Venčeky, Čelenky a Viac 0
Nezabudnuteľné Doplnky pre Prvú Svätú Prijímanie: Venčeky, Čelenky a Viac

Doplnky, ktoré dodajú neopakovateľný vzhľad každému šatám na prvom svätom prijímaní pre dievčatko. Módna a pohodlná šatka na prvom svätom prijímaní pre dievčatko na tak dôležitom udalosti je jedna vec. Avšak, aby outfit nadobudol naozaj neopakovateľný vzhľad, starajte sa o elegantné a pútavé doplnky. Čo vybrať k stylingu na prvom svätom prijímaní, aby to bolo úhľadné a zároveň efektné? Pozrite sa!

prečítajte si viac »
Ako zvládnuť detský účes? Vyberte si gumičky do vlasov a sponky pre dievčatá! 0
Ako zvládnuť detský účes? Vyberte si gumičky do vlasov a sponky pre dievčatá!

Mnohé dievčatá sa môžu pochváliť dlhými, krásnymi vlasmi, ale z dlhodobého hľadiska môže byť tento účes pre ne problematický. Pramene vlasov sa môžu napríklad nečakane utopiť v miske s polievkou alebo sa zachytiť uprostred tancov a hier. Je teda možné zostať v pohodlí bez strihania detských vlasov? Našťastie áno!

prečítajte si viac »
Ľahké a vzdušné - tylové šaty pre dievčatá 0
Ľahké a vzdušné - tylové šaty pre dievčatá

Tento materiál, ktorý sa predtým používal najmä na svadobné a scénické kreácie, sa v súčasnosti používa čoraz častejšie. Je cenený pre svoju ľahkosť, vzdušnosť a jemný vzhľad. Tvorbe dodáva charakter a štýl. Čo je to? Je to tyl, ktorý sa čoraz častejšie používa na výrobu krásnych a elegantných šiat pre dievčatá.

prečítajte si viac »
Turbany pre dievčatá - hit alebo miss v detskej móde? 0
Turbany pre dievčatá - hit alebo miss v detskej móde?

Ako chrániť hlavu dieťaťa pred rôznymi atmosférickými vplyvmi (napríklad nízkymi teplotami alebo slnkom) v súlade s aktuálnymi detskými módnymi trendmi? Samozrejme, môžete ísť klasickou cestou a vybrať pre svoju dcéru jednoduché, nudné klobúky alebo... sa trochu odviazať a obohatiť styling o efektné a farebné detské turbany!

prečítajte si viac »
Ktoré šaty pre dievčatá môžete použiť na Halloween? 0
Ktoré šaty pre dievčatá môžete použiť na Halloween?

31. október je dňom, keď sa všetci strašidlá prebudia. Halloween sa rýchlo blíži! Čoraz častejšie možno vidieť výzdobu v podobe všadeprítomných duchov, tekvicových lampiónov alebo reťazí z papierových netopierov. Hoci je tento sviatok najpopulárnejší v Spojených štátoch, čoraz častejšie sa oslavuje aj v Európe.

prečítajte si viac »
Ako obliecť dievča v glamour štýle? Pozrite si naše návrhy 0
Ako obliecť dievča v glamour štýle? Pozrite si naše návrhy

Bohatý klasický štýl - takto sa v skratke opisuje glamour. Elegancia, ktorá na seba nenápadne upozorňuje jemným leskom flitrov alebo šperkov. Podstatne ženský a elegantný vzhľad, o ktorom snívajú mnohé malé dievčatá pre časy, "keď vyrastú". Môžete si ich splniť práve teraz vytvorením nádherných glamour kreácií pomocou šiat pre dievčatá.

prečítajte si viac »
Rodinné fotenie u fotografa - čo si majú deti obliecť, aby fotografie vyzerali nádherne? 0
Rodinné fotenie u fotografa - čo si majú deti obliecť, aby fotografie vyzerali nádherne?

Naplánovali ste rodinné fotografovanie s fotografom? Skvelé! Takéto fotografie sú skvelým nápadom na zvečnenie spoločne strávených chvíľ. Som si istý, že si budete znova a znova prezerať rodinné albumy a s láskou spomínať na tieto výnimočné chvíle. Dokonca aj potom, čo vaše deti opustia hniezdo a vydajú sa na samostatné objavovanie sveta.

prečítajte si viac »
Ktoré dievčenské stylingové doplnky si vybrať? 0
Ktoré dievčenské stylingové doplnky si vybrať?

Chcete, aby vaša dcéra vyzerala vo vybraných šatách pre dievčatá čo najkrajšie? Zlaďte ich s módnymi doplnkami! Stačí jeden náramok alebo zaujímavé ponožky s bambuľkami a outfit sa úplne premení. Testujte, hrajte sa s módou a zistite, ktoré doplnky budú najlepšie ladiť s postavou vášho dieťaťa.

prečítajte si viac »
Akú veľkosť detského oblečenia si mám vybrať? 0
Akú veľkosť detského oblečenia si mám vybrať?

Určite sa vám už viackrát stalo, že ste na internete kúpili oblečenie pre svoje dieťa - napríklad elegantné šaty pre dievčatá vo veľkosti 134 - a zistili ste, že majú príliš krátke rukávy alebo sú v páse príliš úzke. Nakupovanie je obzvlášť ťažké, keď si nemôžete oblečenie svojho dieťaťa hneď vyskúšať, ale musíte veriť tvrdeniam výrobcu.

prečítajte si viac »
Už je to rok! Ako si vybrať dievčenské šaty na takú dôležitú príležitosť? 0
dievčenské šaty, dievčenské šaty na svadbu, dievčenské spoločenské šaty, dievčenské šaty s dlhým rukávom, dievcenske saty tutu, detské šaty,

Pozeráte sa na svoju malú dcérku a pýtate sa, kedy už uplynul ten čas? Práve ste držali v rukách malé bábätko a teraz vaše dieťa intenzívne objavuje svet a snaží sa urobiť prvé kroky. Toto je špeciálny čas pre jednu z nich - prvé narodeniny vášho dieťaťa! Oslávte, aby sa vám čo najlepšie pamätalo.

prečítajte si viac »
Ako zorganizovať slávenie prvého svätého prijímania? 0
dievčenské šaty, dievčenské šaty na svadbu, dievčenské spoločenské šaty, dievčenské šaty s dlhým rukávom, dievcenske saty tutu, detské šaty,

Prvé sväté prijímanie je dôležitou udalosťou v živote dieťaťa. Okrem celého posvätného aspektu je to väčšinou prvá takáto veľká párty v jeho živote, počas ktorej sa všetka pozornosť sústredí na malé dieťa. Zorganizovať rodinnú oslavu, vybrať si dievčenské šaty na sväté prijímanie je skutočnou výzvou. Stojí za to pripraviť sa na tento deň, aby ste mali krásne spomienky.

prečítajte si viac »
Úloha Malej družičky na svadbe 0
dievčenské šaty, dievčenské šaty na svadbu, dievčenské spoločenské šaty, dievčenské šaty s dlhým rukávom, dievcenske saty tutu, detské šaty,

Malé dievčatká snívajú o tom, že sa stanú družičkou na svadbe. Cítia sa potom ocenení a dôležití. Ak je vo vašej rodine alebo u priateľov dievča vo veku od 3 do 9 rokov, môžete ju požiadať, aby na vašej svadbe vystupovala ako Malá družička.

prečítajte si viac »
Ako môžu byť deti zapojené do svadby? 0
dievčenské šaty, dievčenské šaty na svadbu, dievčenské spoločenské šaty, dievčenské šaty s dlhým rukávom, dievcenske saty tutu, detské šaty,

Deti väčšinou vyvolávajú v dospelých vrelé pocity a vyčarujú úsmev na tvári. Najmä pri obradoch, akými sú svadby, je pohľad na ne dojemný. Navyše takéto momenty najčastejšie zostávajú v spomienkach hostí. Ak máte v rodine deti, mali by ste ich zapojiť do pomoci počas tohto dôležitého dňa.

prečítajte si viac »
Ako obliecť dievča na svadbu? Bude to módne v sezóne 2022 0
dievčenské šaty, dievčenské šaty na svadbu, dievčenské spoločenské šaty, dievčenské šaty s dlhým rukávom, dievcenske saty tutu, detské šaty,

Pri výbere svadobných šiat pre malé slečny je ľahké to preháňať. Pre chýbajúci jednotný dress code pre deti často obliekame naše deti do volánov, alebo naopak - zameriavame sa na stereotypný, sladký štýl. Medzitým nám detská móda umožňuje mať viac slobody, hrať sa so štýlmi a farbami. Dievčenské šaty môžu byť štýlové a zároveň prispôsobené veku dieťaťa.

prečítajte si viac »
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium