Ako zvládnuť detský účes? Vyberte si gumičky do vlasov a sponky pre dievčatá! 0
Ako zvládnuť detský účes? Vyberte si gumičky do vlasov a sponky pre dievčatá!

Mnohé dievčatá sa môžu pochváliť dlhými, krásnymi vlasmi, ale z dlhodobého hľadiska môže byť tento účes pre ne problematický. Pramene vlasov sa môžu napríklad nečakane utopiť v miske s polievkou alebo sa zachytiť uprostred tancov a hier. Je teda možné zostať v pohodlí bez strihania detských vlasov? Našťastie áno!

prečítajte si viac »
Ľahké a vzdušné - tylové šaty pre dievčatá 0
Ľahké a vzdušné - tylové šaty pre dievčatá

Tento materiál, ktorý sa predtým používal najmä na svadobné a scénické kreácie, sa v súčasnosti používa čoraz častejšie. Je cenený pre svoju ľahkosť, vzdušnosť a jemný vzhľad. Tvorbe dodáva charakter a štýl. Čo je to? Je to tyl, ktorý sa čoraz častejšie používa na výrobu krásnych a elegantných šiat pre dievčatá.

prečítajte si viac »
Turbany pre dievčatá - hit alebo miss v detskej móde? 0
Turbany pre dievčatá - hit alebo miss v detskej móde?

Ako chrániť hlavu dieťaťa pred rôznymi atmosférickými vplyvmi (napríklad nízkymi teplotami alebo slnkom) v súlade s aktuálnymi detskými módnymi trendmi? Samozrejme, môžete ísť klasickou cestou a vybrať pre svoju dcéru jednoduché, nudné klobúky alebo... sa trochu odviazať a obohatiť styling o efektné a farebné detské turbany!

prečítajte si viac »
Ktoré šaty pre dievčatá môžete použiť na Halloween? 0
Ktoré šaty pre dievčatá môžete použiť na Halloween?

31. október je dňom, keď sa všetci strašidlá prebudia. Halloween sa rýchlo blíži! Čoraz častejšie možno vidieť výzdobu v podobe všadeprítomných duchov, tekvicových lampiónov alebo reťazí z papierových netopierov. Hoci je tento sviatok najpopulárnejší v Spojených štátoch, čoraz častejšie sa oslavuje aj v Európe.

prečítajte si viac »
Ako obliecť dievča v glamour štýle? Pozrite si naše návrhy 0
Ako obliecť dievča v glamour štýle? Pozrite si naše návrhy

Bohatý klasický štýl - takto sa v skratke opisuje glamour. Elegancia, ktorá na seba nenápadne upozorňuje jemným leskom flitrov alebo šperkov. Podstatne ženský a elegantný vzhľad, o ktorom snívajú mnohé malé dievčatá pre časy, "keď vyrastú". Môžete si ich splniť práve teraz vytvorením nádherných glamour kreácií pomocou šiat pre dievčatá.

prečítajte si viac »
Rodinné fotenie u fotografa - čo si majú deti obliecť, aby fotografie vyzerali nádherne? 0
Rodinné fotenie u fotografa - čo si majú deti obliecť, aby fotografie vyzerali nádherne?

Naplánovali ste rodinné fotografovanie s fotografom? Skvelé! Takéto fotografie sú skvelým nápadom na zvečnenie spoločne strávených chvíľ. Som si istý, že si budete znova a znova prezerať rodinné albumy a s láskou spomínať na tieto výnimočné chvíle. Dokonca aj potom, čo vaše deti opustia hniezdo a vydajú sa na samostatné objavovanie sveta.

prečítajte si viac »
Ktoré dievčenské stylingové doplnky si vybrať? 0
Ktoré dievčenské stylingové doplnky si vybrať?

Chcete, aby vaša dcéra vyzerala vo vybraných šatách pre dievčatá čo najkrajšie? Zlaďte ich s módnymi doplnkami! Stačí jeden náramok alebo zaujímavé ponožky s bambuľkami a outfit sa úplne premení. Testujte, hrajte sa s módou a zistite, ktoré doplnky budú najlepšie ladiť s postavou vášho dieťaťa.

prečítajte si viac »
Akú veľkosť detského oblečenia si mám vybrať? 0
Akú veľkosť detského oblečenia si mám vybrať?

Určite sa vám už viackrát stalo, že ste na internete kúpili oblečenie pre svoje dieťa - napríklad elegantné šaty pre dievčatá vo veľkosti 134 - a zistili ste, že majú príliš krátke rukávy alebo sú v páse príliš úzke. Nakupovanie je obzvlášť ťažké, keď si nemôžete oblečenie svojho dieťaťa hneď vyskúšať, ale musíte veriť tvrdeniam výrobcu.

prečítajte si viac »
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium