Spôsoby platby

V závislosti od hodnoty objednávky, zvoleného spôsobu doručenia a vašich vlastných preferencií si môžete vybrať jeden z nasledujúcich spôsobov platby:

  • Bankový prevod - platba by sa mala uskutočniť na uvedené číslo bankového účtu, ktorý vám pošleme e-mailom s potvrdením prijatia objednávky. Môžete uskutočniť prevod online, na pošte alebo v banke. Po pripísaní platby na náš účet začneme s objednávkou.

     

  • Platba na dobierku - platíte v hotovosti pri vyzdvihnutí tovaru (kuriérom GEIS). Tento spôsob platby je spojený s vyšším poplatkom za spracovanie objednávky, čo sa netýka iných poplatkov.

     

  • Elektronická platba - najpohodlnejší a najbezpečnejší spôsob platby prostredníctvom internetu. V našom obchode používame platobný systém PayPal, Stripe, Sofort, do ktorého budete presmerovaní na uskutočnenie platby. Celý proces sa vykonáva rýchlo a bezpečne v kombinácii s SSL - vyberiete si svoju banku a vykonáte platbu.

 

Platba platobnou kartou:

 

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás.

Sme vám stále k dispozícii,

ZOYA Fashion - Elegantné spoločenské šaty pre dievčatá, deti, družičky na prvé sväté prijímanie, krst, plesy, svadby, narodeninové párty.

 

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium