O nás

V detskom úsmeve je skrytá mágia, pretože môže usmievať celý svet.

spoločenské šaty pre dievčatá, družičky, deti na prvé sväté prijímanie, krst, svadby

Šaty ZOYA sú očarujúcim mixom vašich obľúbených štýlov, od klasických a rozprávkových príbehov po odvážne a očarujúce!

Spokojnosť našich, najmä najmladších zákazníkov je pre nás najdôležitejšia, a preto vynakladáme všetko úsilie, aby sme zabezpečili rýchle vykonanie objednávok a ponúkaný tovar najvyššej kvality. Vďaka angažovanosti našich odborníkov, ktorí radi poradia, sa nakupovanie v našom internetovom obchode stáva čistým potešením.

 

História ZOYA

Na začiatku sa naše oblečenie šilo mimo hraníc krajiny a celú distribúciu sme realizovali sami. Napriek počiatočným ťažkostiam a obmedzeniam si firma ZOYA rýchlo získala uznanie medzi rodičmi, ktorí hľadali originálne a vysokej kvality oblečenie pre svoje deti za prijateľnú cenu.

S časom sa firma ZOYA rozrástla a postupne sme otvárali svoje obchody v Poľsku a zamestnávali sme viac pracovníkov, ktorí nám pomáhali s výrobou a predajom oblečenia pre deti. S rozvojom firmy sa objavovali nové výzvy, ktoré pred nami trh kladol.

Jednou z takých výziev bol hospodársky kríz, ktorý zasiahol celý odevný priemysel. Firmy začali zatvárať svoje obchody a zákazníci sa vzdávali nákupu luxusného oblečenia pre svoje deti. Aj ZOYA pocítila následky krízy, ale namiesto toho, aby sme sa vzdali, my ako rodičia nášho tretieho dieťaťa sme sa rozhodli, že sa musíme ešte viac angažovať.

Začali sme hľadať inovatívne riešenia a zaviedli sme predaj online, presúvajúc naše aktivity na internet nebolo jednoduché - mnoho noci bez spánku alebo nedostatok voľna počas roka. Všetko s cieľom udržať si našu značku a umožniť ďalší rozvoj.

Napriek kríze sa firma ZOYA vždy držala svojho pôvodného cieľa - dávať radosť malým deťom prostredníctvom slávnostného oblečenia. Naše výrobky boli vždy vyrobené z najvyššej kvality materiálov a dizajnéri sa snažili dbať na každý detail, aby oblečenie bolo nielen elegantné, ale aj pohodlné na nosenie.

Po rokoch práce a obetovania sa firma ZOYA sa stala jednou z najlepších značiek slávnostného oblečenia pre deti v Poľsku. Naše výrobky si stále udržiavajú neustále populárnosť a zakladatelia s hrdosťou pozerajú na svoje dielo.

Táto krátka história našej firmy je príbehom o vášni, obete a viere v naše sny. Je to tiež príbehom o prekonávaní ťažkostí a neustálom usilovaní o dokonalosť. Vďaka svojej determinácii a nezlomnej vôli sa firma ZOYA stala jednou z najlepších značiek elegantného oblečenia pre deti v Európe, ktoré robí radosť deťom a so hrdosťou si ju kupujú ich rodičia.Neustále rozširujeme skupinu našich klientov a nachádzame sa aj v iných krajinách:

ZOYA Rakúsko: www.zoyafashion.at

ZOYA Česká republika: www.zoyafashion.cz

ZOYA Holandsko: www.zoyakinderen.nl

ZOYA Maďarsko: www.zoyafashion.hu

ZOYA Nemecko: www.zoyafashion.de

ZOYA Poľsko: www.zoyafashion.pl

ZOYA Veľká Británia: www.zoyadresses.co.uk

ZOYA Taliansko: www.zoyafashion.it

ZOYA Fínsko: www.zoyafashion.fi

ZOYA Francúzsko: www.zoyafashion.fr

ZOYA Španielsko: www.zoyafashion.es

ZOYA Belgicko: www.zoyafashion.be

ZOYA Dánsko: www.zoyafashion.dk

ZOYA Portugalsko: www.zoyafashion.pt

ZOYA Rumunsko: www.zoyafashion.ro

ZOYA Bulharsko: www.zoyafashion.bg

ZOYA Litva: www.zoyafashion.lt

ZOYA Lotyšsko: www.zoyafashion.lv

ZOYA Estónsko: www.zoyafashion.ee

ZOYA Chorvátskowww.zoyafashion.hr

ZOYA Írskowww.zoyafashion.ie

ZOYA Slovinsko: www.zoyafashion.si

ZOYA Švédsko: www.zoyafashion.se

ZOYA Grécko: www.zoyapaidi.gr

 

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára na info@zoyafashon.sk

 

Sme vám stále k dispozícii,

ZOYA Fashion - Elegantné spoločenské šaty pre dievčatá, deti, družičky na prvé sväté prijímanie, krst, plesy, svadby, narodeninové párty.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium