Čelenka Perla Elegancie pre Dievčatká

Pripravuje sa na odoslanie: 1 pracovný deň
Doručenie: V cene nie sú zahrnuté prípadné náklady na platbu skontrolujte spôsoby doručenia
Cena: 6,00 € 6.00
ilość ks

vyberte variant

pridať do zoznamu želaní
* - Požadované pole

Popis

Predstavujeme čelenku "Perla Elegancie", ktorej klasická estetika a vysoká kvalita spracovania splnia očakávania najnáročnejších zákazníkov. Pri navrhovaní tejto čelenky sme sa sústredili na vytvorenie doplnku, ktorý v subtílnom štýle zvýrazní čaro a jedinečnosť detskej slávnosti.

Čelenka "Perla Elegancie" bola vyrobená z mäkkej látky v jemnom, pastelovom odtieni ružovej, ktorá dokonale harmonizuje s rôznymi farbami odevov. Ideálne hladký povrch materiálu sa hodí na ozdoby, ako aj očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou, keď je nosená bez ďalších dekorácií.

Starostlivosť o detaily je viditeľná aj v starannom spracovaní hrán, čo zaručuje, že čelenka sa nebude strácať ani nespôsobí nepríjemné trenie jemnej pokožky dieťaťa.

Čelenka "Perla Elegancie" nie je len krásnym, ale aj funkčným doplnkom, ktorý sa osvedčí počas slávností ako sú krstiny, narodeniny, sviatky alebo prvá svätá prijímanie. Je tiež vhodná na každodenné nosenie, keď chceme pridať trochu slávnostného charakteru do bežného dňa.

S myšlienkou na naše najmladšie zákazníčky bola čelenka navrhnutá tak, aby bola odolná a ľahko udržiavateľná v čistote, čo je neoceniteľnou vlastnosťou pri doplnkoch pre deti.

Zacháňame k nákupu čelenky "Perla Elegancie" – synonyma jemnosti a vkusného štýlu, ktorý bude verným spoločníkom dievčenských chvíľ plných grácie a zábavy.

Náklady na doručenie V cene nie sú zahrnuté prípadné náklady na platbu

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Dievčenské šaty Arlette
Dievčenské šaty Arlette
Cena: 44,00 €
Dievčenské šaty Bianka zlatá
Dievčenské šaty Bianka zlatá
Cena: 44,00 €
Dievčenské šaty Ivette
Dievčenské šaty Ivette
Cena: 22,00 €

Hodnotenia výrobkov (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium