Elegantné Slávnostné Rukavičky so Sieťkou pre Dievčatá

Pripravuje sa na odoslanie: 1 pracovný deň
Doručenie: V cene nie sú zahrnuté prípadné náklady na platbu skontrolujte spôsoby doručenia
Cena: 9,00 € 9.00
ilość ks

vyberte variant

pridať do zoznamu želaní
* - Požadované pole

Popis

Predstavujeme výnimočné slávnostné rukavičky, ktoré spájajú nevinnosť a eleganciu, ideálne na doplnenie odevu dievčatka pripravujúceho sa na jej významnú slávnosť. Tieto rukavičky sú symbolom sofistikovanosti a triedy, vyrobené s najvyššou starostlivosťou, aby zdôraznili jedinečnosť tohto sakramentálneho dňa.

Vyrobené z jemnej sieťky, tieto biele rukavičky vynikajú subtílnym vzorom, ktorý poskytuje nielen krásny vzhľad, ale aj priedušnosť a pohodlie pri nosení. Sieťka je mäkká a elastická, čo umožňuje slobodný pohyb detskej ruky, zatiaľ čo pevné dokončenie zaisťuje trvanlivosť a odolnosť proti roztrhnutiu.

Každý pár je ozdobený vkusnými detailmi v podobe saténovej mašle a jemnej perleťovej aplikácie, čo pridáva čaro a zdôrazňuje výnimočnosť príležitosti. Rozkošné doplnky sú vyvážené a diskrétne, aby neodvádzali pozornosť od celkového odevu, ale jemne ho akcentovali.

Rukavičky boli navrhnuté tak, aby pasovali k väčšine slávnostných šiat, či už ide o klasický strih alebo moderné dizajny. Ich univerzálna veľkosť a elastická štruktúra materiálu zaisťujú, že dokonale sadnú na detskú ruku, zaručujúc pohodlie počas celého slávnostného obradu.

Tieto rukavičky nie sú len praktické, ale tiež predstavujú krásnu pamiatku na tento svätý deň. Môžu byť uchované ako symbol nevinnosti a čistoty, ktorý sprevádzal dieťa počas jedného z najdôležitejších momentov v jeho živote.

Súčasťou každého balíčka sú slávnostné rukavičky so sieťkou, ktoré budú dodané v balení zabezpečujúcom ich bezpečnosť a ideálny stav pri doručení. Zaručujeme, že budú nádherným doplnkom k slávnostnému odevu, ktorý si zapamätáte na roky.

Náklady na doručenie V cene nie sú zahrnuté prípadné náklady na platbu

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Dievčenské šaty Andrea
Dievčenské šaty Andrea
Cena: 39,00 €
Dievčenské šaty Bohemia biela
Dievčenské šaty Bohemia biela
Cena: 33,00 €
Dievčenské šaty Chantal biela
Dievčenské šaty Chantal biela
Cena: 55,00 €

Hodnotenia výrobkov (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium