Ako obliecť dieťa na špeciálne príležitosti? 0
dievčenské šaty, dievčenské šaty na svadbu, dievčenské spoločenské šaty, dievčenské šaty s dlhým rukávom, dievcenske saty tutu, detské šaty,

Dieťaťu, rovnako ako dospelému, jedny elegantné šaty nestačia. Počas roka sa zúčastní rôznych osláv – tých viac či menej slávnostných, v škole, s rodinou či priateľmi. Je dobré, ak dievčenské šaty odrážajú tento charakter a dávajú dieťaťu pocit istoty a slobody.

Zdôrazníme ich výberom vhodného strihu, druhu materiálu, dekorácií a farieb. Nižšie uvádzame niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu vybrať tie správne dievčenské šaty na túto príležitosť.

Dievčenské šaty na sviatky

Tie strávené v rodinnom prostredí alebo doma nám umožňujú mať trochu uvoľnenejší strih a dizajn, no navodzujú hrejivú, srdečnú atmosféru. Oplatí sa vybrať šaty vo farbách spojených so sviatkami – červená, tmavomodrá, zelená či zlatá. Lepšie poslúžia aj šaty s dlhým rukávom, velúrové a dokonca aj pletené. Skvelou voľbou môžu byť napríklad červené pletené šaty Nel, šaty Ana v červenom víne alebo šaty Ines.

Dievčenské šaty na svadby a plesy

V tomto prípade si môžeme dovoliť trochu viac šialenstva. Namiesto splývavých materiálov môžeme zvoliť ľahkú, tylovú úpravu - efektnú, no poskytujúcu veľkú voľnosť pohybu pri tanci a hre. Môžeme sa rozhodnúť aj pre trochu výraznejšie štýly a farby. Dievčenské svadobné šaty vyzerajú skvele ako v tradičnej púdrovej ružovej farbe (napríklad šaty Chantal s asymetrickým lemom), tak aj vo výraznej fuchsiovej farbe.

Šaty na narodeniny

Netreba zabúdať ani na pohyblivosť a živosť detských hier. Dievčenské šaty musia vydržať všetky tieto útrapy a navyše musia byť absolútne pohodlné. Preto stojí za zváženie trochu voľnejšie modely bez rukávov a bavlnená podšívka príjemná na telo.

Výnimočné pohodlie nám poskytnú tylové šaty Ismena alebo veľmi dievčenské šaty Naomi. Tieto dva očarujúce návrhy dievčenských šiat dokonale zdôrazňujú detskú prirodzenosť a nenáročnosť.

Dievčenské šaty na školské oslavy

Do školy a do gala voľme dievčenské šaty jednoduchých strihov a pastelových farieb. Jednak pre zdôraznenie dôležitosti miesta a času a jednak – nezahltíme dieťa tradičným, dobre opotrebovaným akademickým granátom. V takýchto situáciách dobre fungujú lichobežníkové strihy alebo šaty prestrihnuté v páse a s rozširujúcim sa spodným lemom.

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium