Elegantné Slávnostné Rukavice pre Deti

Pripravuje sa na odoslanie: 1 pracovný deň
Doručenie: V cene nie sú zahrnuté prípadné náklady na platbu skontrolujte spôsoby doručenia
Cena: 9,00 € 9.00
ilość ks

vyberte variant

pridať do zoznamu želaní
* - Požadované pole

Popis

Elegantné a klasické, tieto biele rukavice sú kvintesenciou subtílneho štýlu, ktorý dokonale zapadá do výnimočnej povahy slávnostných udalostí. Každý pár bol starostlivo vyrobený, aby zabezpečil pohodlné nosenie a odolnosť potrebnú na prežitie dôležitých momentov v živote dieťaťa.

Rukavice sú vyrobené z jemnej, ale pevnej tkaniny, ktorá zabezpečuje komfort nosenia a slobodu pohybu. Mäkký materiál dokonale priľne k rukám, pričom si zachováva svoj tvar a štruktúru po celý deň. Presne pridané švy a elegantné dokončenie zdôrazňujú dôkladnosť výroby a pridávajú štipku elegancie.

Zamerajme sa na detaily: jemné, ale výrazné švy na dlaních vytvárajú subtilný vzor, ktorý pridáva eleganciu bez odvádzania pozornosti od hlavného oblečenia. Elastický materiál na okrajoch rukavíc zaručuje, že budú pevne držať na mieste, a zároveň nebudú stláčať jemnú pokožku dieťaťa.

Tieto rukavice nie sú len doplnkom k slávnostnému oblečeniu, ale aj symbolom čistoty a nevinnosti, ktorý dokonale korešponduje s podstatou tohto sakramentálneho udalosti. Praktickosť spojená s estetikou robí z nich ideálnu voľbu pre každé dieťa pripravujúce sa na slávnostnú udalosť.

Dostupné vo univerzálnej veľkosti, ktorá pasuje na väčšinu detských rúk, tieto rukavice sú ľahké na údržbu a môžu byť prané ručne pri nízkej teplote, čo je obzvlášť dôležité pri častom používaní.

Vyberajúc tieto rukavice, vyberáte produkt, ktorý bol navrhnutý s dôrazom na pohodlie a estetiku, aby doplnil každý slávnostný odev a urobil tento deň ešte výnimočnejším.

Dostupné vo dvoch veľkostiach:

8-9 rokov

10-13 rokov

Náklady na doručenie V cene nie sú zahrnuté prípadné náklady na platbu

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Dievčenské šaty Andrea
Dievčenské šaty Andrea
Cena: 39,00 €
Dievčenské šaty Angel long biela
Dievčenské šaty Angel long biela
Cena: 28,00 €
Dievčenské šaty Ayla
Dievčenské šaty Ayla
Cena: 85,00 €

Hodnotenia výrobkov (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium