Kde získať inšpiráciu pre módne oblečenie pre dievča? 0
Kde získať inšpiráciu pre módne oblečenie pre dievča?

Dizajnov, farieb, modelov a strihov šiat pre dievčatá je na trhu nepreberné množstvo! V kamenných a internetových obchodoch nájdete množstvo kreácií na veľké príležitosti aj na každodenný styling.

Ako sa v tom všetkom nestratiť a vytvoriť šatník, ktorý obsahuje pohodlné, módne a praktické šaty pre vašu dcéru? Kde získať nápady na zaujímavé štýly v závislosti od situácie?

Je to ťažká úloha, ale nie nemožná! Pokojne sa dozviete, ako vytvoriť súpravy, ktoré môžete použiť na mnohé dôležité udalosti i tie, ktoré sú o niečo menej dôležité. Kde hľadať správne vedomosti na túto tému?

 

Dôležité informácie pred nákupom šiat pre dievča

Skôr než sa pustíte do hľadania najnovších módnych trendov medzi šatami pre dievčatá, poznajte týchto niekoľko pravidiel, ktorými sa treba pri výbere riadiť.

  • Skontrolujte, z čoho sú šaty pre dievča vyrobené. Čím viac prírodných materiálov v zložení, tým lepšie. Vyznačujú sa výbornou priedušnosťou, takže si môžete byť istí, že sa vaše dieťa nebude potiť ani prechladne. Okrem toho sú často oveľa mäkšie ako ich umelé náprotivky, takže nebudú dráždiť pokožku vášho dieťaťa a spôsobovať odreniny. To je dôležité najmä pre deti, ktorých pokožka je mimoriadne citlivá!
  • Pozrite sa na postavu svojho dieťaťa. Je skôr drobnej postavy alebo má trochu guľatejšie tvary? To určí, ktorý strih šiat pre dievča bude vhodný a v ktorom sa bude cítiť a vyzerať správne. Nie všetko, čo je momentálne trendy, bude pre vaše dieťa vhodné.
  • Vyberte si správnu farbu dievčenských šiat. Oplatí sa vybrať farebnú paletu, ktorá zodpovedá typu pleti, farbe vlasov a očí vášho dieťaťa. Zvýraznia sa tak prednosti vašej dcéry a ona sa bude cítiť sebaisto vo svojom novom štýle.
  • Postarajte sa o pohodlie svojho dieťaťa. Móda je jedna vec, ale najdôležitejšie by pre vás malo byť, aby sa vaša dcéra v oblečení cítila pohodlne a uvoľnene. Analyzujte, či vybraný model nebude príliš obmedzujúci, a zvážte výber správnej veľkosti a dĺžky pre daný štýl.

 

Zdroje štýlovej inšpirácie s dievčenskými šatami v hlavnej úlohe

Existuje mnoho miest, z ktorých môžete čerpať nápady na nové štýlové kompozície pre vašu dcéru podľa ľubovôle. Nebudeme sa tu venovať zjavným zdrojom, ako je módna tlač alebo konkrétne televízne kanály, ale pokúsime sa priblížiť túto tému zo strany... internetu!

Internet je dnes dostupný takmer každému a prakticky v každom kúte sveta. Stačí vytiahnuť smartfón a všetky potrebné informácie máte prakticky zadarmo na dosah ruky. Ako teda využiť toto médium na vyhľadávanie najnovších informácií o detskej móde? Pozrite si naše odporúčania!

 

Pinterest

Tento portál je baňou inšpirácie! Stačí, ak do vyhľadávača zadáte správnu frázu a nájdete stovky tisíc nápadov na styling dievčenských šiat. Pinterest už mnoho rokov slúži ako miesto na zdieľanie kreativity a hľadanie nápadov - nielen v oblasti módy a krásy. Navyše, ak začnete "pripínať" relevantné obrázky do svojho profilu, Pinterest vám časom začne sám navrhovať obrázky s podobnou tematikou, takže nemusíte špeciálne hľadať inšpiráciu!

 

Instagram

Sociálne médiá, ktoré sú vo veľkej miere založené na vizuálnom obsahu. Ak chcete nájsť zaujímavú módnu inšpiráciu, v tomto prípade je najlepšie používať hashtagy, ako napríklad #fashionchildren alebo #dressgirls. Funguje na podobnom princípe ako Pinterest, ale s tým rozdielom, že s autormi profilov môžete aktívne komunikovať. Stačí vyhľadať tvorcov, ktorí vás zaujímajú - v tomto prípade to môžu byť profily rodičov alebo módnych stylistov - a začať ich sledovať. Môžete tiež komentovať ich príspevky alebo napísať súkromnú správu. Algoritmus sa časom naučí, čo vás najviac zaujíma, a na karte Preskúmať vám bude zobrazovať najnovšie a najzaujímavejšie návrhy stylingu pre deti.

 

Skupiny na Facebooku

Je tiež bohatým zdrojom zaujímavostí o móde pre deti. Facebook ponúka mnoho tematických skupín, v ktorých sa môžete podeliť o svoje otázky s ostatnými používateľmi stránky. Určite si nájdete svoje miesto s módnou inšpiráciou, kde môžete diskutovať o novinkách v oblasti detského stylingu s ostatnými mamičkami.

 

Webové stránky

V súčasnosti mnoho módnych redakcií presunulo svoje aktivity na internet. Ak teda hľadáte informácie o najnovších trendoch v detskom stylingu, nájdite si niektoré známe portály a pravidelne ich sledujte. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bulletinov alebo RRS a byť informovaní o nových článkoch z oblasti módnych inšpirácií.

 

Módne blogy

Kto môže vedieť o detskej móde viac ako výrobcovia detského oblečenia? Blogy sú veľmi cenným zdrojom módnej inšpirácie, kde nájdete množstvo cenných rád nielen o najnovších trendoch, ale aj o samotnom výbere oblečenia pre vaše dieťa. Mnohé blogy vedú ľudia, ktorí sa profesionálne alebo vášnivo venujú móde, napríklad stylisti.

Na portáli Zoya Fashion vytvárame aj vedomostnú databázu, z ktorej sa môžete dozvedieť napríklad to, ako obliekať dieťa v chladnejšom počasí, aké modely šiat pre dievčatá vybrať v závislosti od príležitosti alebo na čo si dať pozor pri výbere šiat pre dievčatko na jeho ročné jubileum. Naším poslaním je nielen poskytovať najkrajšie šaty pre dievčatá, ale aj vzdelávať - aby si každá mladá dáma a jej mama vedeli vybrať to, čo je pre ne najlepšie.

Teraz, keď už viete, kde nájdete tú najlepšiu módnu inšpiráciu, je čas konať! Preskúmajte naše ďalšie články v sekcii BLOG a dozviete sa viac o módnych šatách pre dievčatá.

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium