Ktoré šaty budú vhodné pre drobné dievča? 0
Ktoré šaty budú vhodné pre drobné dievča?

Môže sa zdať, že štíhle a drobné dievčatá to majú v živote najľahšie. Vďaka ich drobnej postave je väčšina oblečenia na trhu na dosah. Mamičky si teda nemusia robiť starosti s výberom správnych šiat pre dievčatko. Ako sa ukazuje, nič nemôže byť ďalej od pravdy.


Nie každé spoločenské šaty pre dievča budú vhodné pre drobné dieťa. Pri takejto postave je veľmi ľahké preháňať a zabudnúť na dodržanie správnych proporcií. Ktoré strihy šiat pre dievčatko teda budú vhodné? Čomu venovať osobitnú pozornosť pri výbere modelu tvorby?

V našom predchádzajúcom sprievodcovi sme sa venovali téme výberu správnych šiat pre plus size dievča. V tomto článku vám predstavíme najlepšie modely pre deti s drobnou postavou. Veríme, že vám to pomôže nájsť ideálne šaty pre dievčatko na špeciálne príležitosti.

 

Kľúčové vlastnosti šiat pre drobné dievčatá

Čo by malo byť kľúčovým aspektom pri výbere elegantných šiat pre drobné dievča? V prvom rade je dôležité pohodlie! Na dôležitú udalosť si môžete vybrať najlepšie padnúcu kreáciu. Je to však správne rozhodnutie? Vaša dcéra sa v takýchto šatách nemusí cítiť pohodlne.

Aká je druhá najdôležitejšia vlastnosť šiat pre drobné dievča? Šaty sa musia vášmu dieťaťu páčiť! Nechcelo by si predsa obliecť niečo, čo síce dobre sedí, ale nevyhovuje farbou alebo strihom. Nezabudnite svoje návrhy vždy konzultovať s dcérou. Koniec koncov, ona je tá, ktorá bude vybrané šaty nosiť.

Najdôležitejšie pravidlá výberu správnych šiat pre dievča už poznáte. Teraz je čas na tipy, ktoré vám ďalej pomôžu pri výbere a prinesú veľkolepé stylingové výsledky.

 

Čo je ešte dôležité pri kúpe šiat pre dievča?

  • Materiál. Venujte pozornosť tkanine šiat pre dievča. Najlepšie je, ak je prírodná. Zaručuje dostatočné vetranie a je jemná k pokožke dieťaťa.
  • Švy. Krivé, zle ušité, s vyčnievajúcimi niťami - pri nosení môžu byť dosť problematické a nepríjemné. Pred výberom sa pozrite na spracovanie švov a zhodnoťte ich kvalitu.
  • Praktickosť. Zvážte, či sa vami vybraný model šiat pre dievča dá použiť aj na iné príležitosti alebo každodenný styling.

 

Šaty pre drobné dievča - čo si vybrať, čomu sa vyhnúť?

V rozpore s tým, čo sa zdá, znamená drobná detská postava pomerne veľkú výzvu pri výbere správnych šiat pre dievča. Čo teda môže pomôcť a uľahčiť túto úlohu?

  • Silne vypasované strihy nemusia byť nevyhnutne dobrou voľbou šiat pre dievča s drobnou postavou. Zaujímavou možnosťou môžu byť modely s miernym strihom v páse alebo s dodatočným opaskom. Vzdajte sa jednoduchých výtvorov. Vyberte si tie viac rozšírené - v štýle bombery alebo princeznej.
  • Rovnako dôležitým aspektom je výber správnej veľkosti šiat pre dievča. Neoplatí sa kupovať väčšie šaty "do zásoby", pretože vaša dcéra z nich "čoskoro vyrastie". Dobre padnúce šaty zaručujú zachovanie správnych proporcií siluety a pohodlné nosenie.
  • Dĺžka šiat pre dievča je tiež veľmi dôležitá. Tvorba musí zdôrazniť krásu vášho dieťaťa a nesmie prekážať pri bláznivých hrách. Z tohto dôvodu sú pre štíhle dievčatá najlepšie strihy s dĺžkou po kolená alebo tesne pod kolená.
  • Neodporúčame vyberať si šaty s veľkými a výraznými vzormi. Tie môžu svojou objemnosťou ešte viac zahltiť vizuálny vzhľad dieťaťa. Je lepšie zvoliť jednofarebné (a tu sa medze nekladú) alebo drobné vzory.
  • Volániky? Tyly? Drapérie? Niekoľko vrstiev látky? ÁNO! Tieto typy doplnkov zväčšujú objem postavy. Môžete si pokojne vybrať šaty pre dievča s takýmito aplikáciami.

 

Modely šiat pre drobné dievčatá na Zoya Fashion

V sortimente obchodu Zoya Fashion nájdete množstvo návrhov šiat pre dievčatá s filigránskym tvarom tela. Postarali sme sa o to, aby si medzi modelmi mohla vybrať každá malá slečna. Vďaka tomu sa bude cítiť pohodlne a výnimočne. S čím teda odporúčame začať?

 

Valerie

Valerie je kreácia s tylovým bombovým strihom. Vrchná časť šiat pre dievčatá je zdobená aplikáciami v podobe flitrov a 3D kvetov. Spodnú časť tvoria kaskádovité tylové volány, ktoré stylingu dodávajú objem a efekt. Výrazne oddelený pás pomôže dodať drobnej postave správne proporcie. Ide o jedinečný kúsok, ktorý bude ideálny na významné rodinné udalosti, ako sú svadby, sväté prijímanie, krstiny atď.

 

Ismena

Rovnako zaujímavý a dekoratívny model šiat pre dievča je Ismena. Vyznačuje sa pomerne jednoduchým dizajnom s použitím tylu. Táto kreácia sa vyznačuje zložito vyšívanými flitrami, ktoré tvoria vzor srdiečok a hviezdneho prachu. Návrh má tiež výrez v páse. Vďaka tomu si kreácia zachováva správne proporcie detskej postavy.

 

Nina

Dievčenské šaty Nina sa hodia na všetky druhy večierkov, plesov, svadieb, krstov či svätých omší. Celé kúzlo tvorby spočíva v nádhernej čipke umiestnenej v hornej a dolnej časti šiat. Prestrihnutie v páse dáva tvar detskej postave a krásne zvýrazňuje jej krásu. Je to veľmi pohodlný model. Umožní veľa bláznivej zábavy a tanca na tanečnom parkete.

 

Nel

Tu je návrh, ktorý využijete pri špeciálnych príležitostiach aj pri každodennom stylingu. Nel sú šaty pre dievčatá z mäkkého úpletu. Strih v páse umožňuje zachovať proporcie tela. Záhyby v spodnej časti kreácie dodatočne predlžujú siluetu a dodávajú celému stylingu ľahkosť. Šaty sa budú skvele hodiť k jesenným a skorým jarným súpravám.

Toto je len časť našej kolekcie šiat pre dievčatá s drobnou postavou. Ďalšie modely nájdete v sekcii DIEVČATÁ. Pozrite si ju a zamilujte si modely ideálne pre vaše dieťa.

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium