Ktoré šaty pre dievčatá môžete použiť na Halloween? 0
Ktoré šaty pre dievčatá môžete použiť na Halloween?

31. október je dňom, keď sa všetci strašidlá prebudia. Halloween sa rýchlo blíži! Čoraz častejšie možno vidieť výzdobu v podobe všadeprítomných duchov, tekvicových lampiónov alebo reťazí z papierových netopierov. Hoci je tento sviatok najpopulárnejší v Spojených štátoch, čoraz častejšie sa oslavuje aj v Európe.

Ak bola vaša dcéra pozvaná na halloweensku párty alebo sami organizujete takýto strašidelný večer, zistite, ako môžete využiť šaty pre dievčatá a pripraviť pre svoje dieťa vhodný prevlek.

 

Krátky príbeh o Halloweene alebo prečo sa v tento deň prezliekame za strašidlá?

Hoci si Halloween v USA spájame s veľkou slávnosťou, tento sviatok má pravdepodobne pôvod v keltskej tradícii. V noci z 31. októbra na 1. novembra Kelti oslavovali Samhain, čo pre nich bolo niečo ako Silvester. Verili, že v tomto čase sa stierajú hranice medzi svetom živých a mŕtvych.

Prečo sa však deti v tento deň prezliekajú za strašidlá a rôzne rozprávkové postavy? V deň Samhain do sveta živých prenikali zlí duchovia, ktorých odháňali, aj dobrí duchovia, ktorých ochotne pozývali do domov. Zvyk obliekať sa a nosiť strašidelné masky vznikol pravdepodobne preto, aby sa odplašili nepozvaní hostia. Dnes je to skôr forma zábavy, počas ktorej sa zbierajú sladkosti a robia sa žarty.

 

Odkiaľ získať nápady na halloweenske kostýmy pre dievčenské šaty?

Internet je plný hotových nápadov, ako použiť dievčenské šaty na halloweenske obliekanie! Môžete použiť vyhľadávač, ako je Google, sociálne médiá (na to sú skvelé skupiny na Facebooku, Instagrame alebo Pintereste), stránky s detskou módou alebo tematické blogy.

Tiež sme pre vás pripravili niekoľko nápadov so šatami pre dievčatá od Zoya Fashion. Možno bude niektorý z nich pre vás dokonalou inšpiráciou a bude sa vašej dcére páčiť.

 

Modely šiat pre dievčatá od Zoya Fashion, ktoré môžete použiť na Halloween

V našom sortimente máme šaty pre dievčatá, ktoré sa dajú použiť na mnohé špeciálne príležitosti, ako sú svadby, sväté prijímanie alebo krstiny. Jednou z nich môže byť aj halloweenska párty! Stačí si len vybrať správne doplnky, trochu ozvláštniť vzhľad umeleckým líčením... a je to!

Čo všetko môžete vytvoriť so šatami pre dievčatá od Zoya Fashion? Pozrite si naše nápady!

 

Kostým anjela

Anjel je jedným z najobľúbenejších kostýmov na Halloween. Dievčatá sa veľmi rady obliekajú za tieto okrídlené bytosti a samotný kostým nie je veľmi zložitý na prípravu. Všetko, čo potrebujete, sú svetlé elegantné šaty pre dievča, krídla, aureola z girlandy (na tento účel môžete použiť napríklad zlatú reťaz z vianočného stromčeka) a je hotovo! Zo šiat, ktoré sú k dispozícii v Zoya Fashion, sa na toto prestrojenie dokonale hodí model Angel.

 

Kostým čarodejnice

Niektoré dievčatá majú rady dobré postavy, iné sa radšej obliekajú ako zloduchovia. Ak má vaše dieťa záľubu v netradičných veciach, možno sa mu bude páčiť obliekanie za čarodejnicu! Model Elena v čiernej farbe je na túto úlohu ideálny. Priliehavý strih zvýrazňuje postavu a bufetové tylové rukávy dodávajú celému vzhľadu charakter. Stačí len špicatý klobúk, správny mejkap a ste pripravená na halloweensku zábavu!

 

Víla oblečenie

Chcela byť vaša dcéra vždy dobrou vílou? Dovoľte jej, aby sa na jeden deň premenila na túto rozprávkovú postavu pomocou šiat Frezi pre dievčatá. Viaceré vrstvy tylu dodajú kreácii ľahkosť a flitrový vršok patrične upúta pozornosť. Stačí pridať jemné krídla a čarovnú paličku a máte vílu pripravenú zabávať sa na halloweenskej párty!

 

Oblečenie mŕtvej nevesty

Ide o pomerne jednoduchý a obľúbený námet na halloweensky dress-up. Inšpirovali sme sa animovaným filmom Tima Burtona Umierajúca nevesta. Ako teda premeníte svoju dcéru na mŕtvu nevestu? Louine šaty sa na tento účel budú výborne hodiť. Pridajte jemný veniec na hlavu a pomocou farieb na tvár vytvorte správne líčenie. Hotovo!

 

Na čo si dať pozor pred výberom šiat pre dievča na Halloween?

Predtým, ako sa rozhodnete použiť spoločenské šaty pre dievča, sa však pozorne pozrite na týchto niekoľko aspektov.

  • Z akého materiálu sa vyrábajú šaty pre dievčatá? Odporúča sa vybrať si výtvor z prírodných materiálov, aby bol celý prevlek vzdušný. Takto sa vaše dieťa počas bláznivých halloweenských hier nebude potiť ani mu nebude zima.
  • Ako sa šilo? Zle ušité šaty pre dievča sú často dôvodom podráždenia pokožky a neustále svrbiaceho a znepokojujúceho miesta. Preto skôr, ako si vyberiete šaty, pozorne si prezrite švy pri tvorbe, aby ste sa vyhli nepríjemným pocitom počas halloweenskej párty.
  • Ktorý strih si mám vybrať? Vašou prioritou by malo byť pohodlie dieťaťa v oblečení a to, aby ho neobmedzovalo v pohybe. Vaša dcéra sa počas Halloweenu určite bude dobre baviť a tancovať, preto vyberte taký typ šiat, v ktorom sa bude cítiť pohodlne.
  • Budú sa vašej dcére páčiť šaty, ktoré ste si vybrali? Prvoradá by mala byť radosť vášho dieťaťa z Halloweenu a kostým jej snov to zabezpečí! Ak si chcete byť istí, že kostým bude hitom, urobte si spoločne prieskum.

 

Sami sa môžete presvedčiť, že vytvorenie jedinečného halloweenskeho prestrojenia si nevyžaduje veľa zručností ani zložitých prvkov. Stačí správny základ v podobe šiat pre dievča a nápady sa vám prakticky samé vynárajú v hlave! Pozrite si celú dostupnú kolekciu - možno vymyslíte niečo ešte lepšie ako my? Bavte sa!

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium