Oslavte Medzinárodný deň žien štýlom Šaty pre dievčatká, ktoré oslnia 0
Oslavte Medzinárodný deň žien štýlom Šaty pre dievčatká, ktoré oslnia

Na Medzinárodný deň žien nemusia dámy čakať na darček od mužov. Mohli by si urobiť radosť aj samé! Je dôležité učiť toto dievčatká od najmladších rokov. Pozrite si naše nápady na toto špeciálne sviatok a dozviete sa, aké šaty pre dievčatká sú vhodné na takú príležitosť.

Odkiaľ sa vzal Medzinárodný deň žien? Niektoré správy hovoria, že Medzinárodný deň žien má svoje korene už v antických časoch. Sviatok pripadal práve na začiatok marca a bol ohlásením nového roka. Bol spojený s tzv. matronáliami, čiže rímskou oslavou materstva, plodnosti a ženského prvku. V tomto čase muži darovali drobné dary svojim manželkám, odtiaľ takéto práve pôvodné spojenie.

Avšak v skutočnosti je Medzinárodný deň žien spojený predovšetkým s bojom tohto pohlavia za rovnaké práva v spoločenskom, profesionálnom a súkromnom živote v 20. storočí. Prvé oslavy tohto sviatku sa uskutočnili 28. februára 1909. Práve vtedy sa konal prvý pamätný štrajk v bavlnárskej továrni v USA z roku 1857. Rok na to počas kongresu Medzinárodnej socialistického hnutia v Kodani zhromaždenie oficiálne ustanovilo teraz celosvetovo oslavovaný Medzinárodný deň žien.

Pokiaľ ide o históriu, tým viac si myslíme, že Medzinárodný deň žien stojí za to oslavovať. Aj keď je ešte veľa čo robiť, dámam sa podarilo dosiahnuť mnoho úspechov v oblasti volebných práv alebo pracovných práv. Je dôležité hovoriť o tom nahlas a odovzdávať históriu ďalšej generácii, ale aj jednoducho oslavovať svoju ženskosť.

Každý deň majú ženy dostatok výziev, preto aspoň na jeden deň stojí za to urobiť niečo pre seba!

Nápady na zaujímavé strávenie Medzinárodného dňa žien Deti sa učia pozorovaním správania dospelých. Preto ukážte svojej dcére, že ona a jej potreby sú tiež dôležité a má plné právo venovať čas len sebe. Medzinárodný deň žien je vynikajúcou príležitosťou na to, aby ste trochu spomalili tempo a pozreli sa na seba.

Čo teda urobiť, aby tento deň bol výnimočný? Tu sú naše návrhy.

Stretnutie s priateľkami Dovoľte dcére dohodnúť sa s kamarátkami na spoločný „dievčenský výlet“. To sú prvé kroky v jej ženskosti, a najlepšie tento čas stráviť v skupine. Nech sa spoločne vyberú do kina, na pizzu alebo do herne. Takéto stretnutie určite umožní relax a dobrú náladu na zvyšok dňa, a aj vy, drahá mama, si chvíľu oddýchnete!

Tematické dielne 8. marca sú veľmi často organizované rôzne eventy týkajúce sa ženskosti a histórie žien. Možno to je dobrý plán na strávenie dňa pre dieťa? Takéto aktivity nielen rozšíria vedomosti a obzory, ale tiež vám zabezpečia veľa radosti a krásnych spomienok.

Výlet s mamou Kto je najlepšou kamarátkou dievčatka od najmladších rokov? Samozrejme, jej mama! Medzinárodný deň žien je vynikajúcim dôvodom na spoločne strávený čas. Môžete spolu robiť tie „typicky dievčenské“ veci. Možno spoločné nákupy v nákupnom centre? Alebo výlet do kozmetiky na nechty? Keď už blázniť, tak blázniť!

Čo robiť v domácom prostredí? Niekedy sa stáva, že počasie vonku nie je priaznivé, kamarátky odmietli stretnutie a k tomu sa ešte pridá nejaká ošklivá horúčka. V takom prípade nezúfajte a zorganizujte čas doma! Čo navrhujeme?

Prehliadka obľúbených animácií. Deky, snacky, televízor a super zábava! Alebo domáce SPA? Urobte si domácu masku, vyberte si obľúbené krémy a kondicionéry na vlasy. Takéto procedúry určite prinesú vám veľa zábavy! Dobrým nápadom budú tiež domáce premeny! To je vynikajúca príležitosť porozprávať sa s dcérou o móde a komponovaní odevných súprav, a tiež prehľadať skrine v hľadaní zaujímavých štylizácií napr. so šatami pre dievčatká.

Oslávte krásne a na tento deň si vyberte elegantné šaty pre dievčatká! Aj keď je dôležité dbať o upravený a módný odev každý deň, na sviatok žien tým viac je potrebné ukázať dieťaťu, že by malo oslavovať svoju dievčenskosť. A najlepšie to urobiť práve prostredníctvom jedinečnej a neopakovateľnej štylizácie. Použite na tento účel elegantné šaty pre dievčatká, ktoré urobia tento deň nezabudnuteľným!

Čo odporúčame z našej najnovšej kolekcie šiat pre dievčatká Zoya Fashion na Medzinárodný deň žien? Pozrite si naše návrhy!

Carla Ružová? Je! Volániky? Prítomné! Elegantný výrez v páse? Tiež. Pridajme k tomu najmodernejšie rukávy poslednej sezóny pripomínajúce krídla anjela a máme ideálne šaty pre dievčatká na Medzinárodný deň žien – Carla. Čo je najlepšie, tento model využijete aj na mnohé ďalšie príležitosti, ako sú svadby, prvé sväté prijímania alebo rodinné stretnutia.

Iris Šaty pre dievčatká, ktoré sa hodia ku mnohým postavám? Iris je jednoduchá kreácia trapezového tvaru a elegantných rukávov vo forme volánikov. Fuksiová farba zdôrazní krásu vašej dcéry a zabezpečí, že určite zostane zapamätaná. S touto kreáciou vytvoríte mnoho výnimočných súprav tak na každý deň, ako aj na sviatky.

Aldina Vaša dcéra nemá rada volániky? Pozrite sa teda na šaty pre dievčatká Aldina. Je to jednoduchá, ľahko rozšírená kreácia na hrubších ramienkach. Čo teda robí, že je taká výnimočná a prečo by ste ju mali zvážiť ako štylizáciu na Medzinárodný deň žien? Predovšetkým jej farba – prelínajúce sa odtiene fialovej a modrej spôsobujú, že šaty jemne, ale účinne priťahujú pozornosť.

Lila Jednoduché, elegantné a zároveň veľmi výnimočné šaty pre vašu dcéru na Medzinárodný deň žien – to sú šaty pre dievčatká Lila. Rovnako ako Alfina, je to ľahko rozšírený model krásnej ružovej farby. Ideálne sa hodí na chladnejšie dni vďaka dlhému rukávu. To, čo priťahuje pozornosť k tejto kreácii, je výnimočné dokončenie dekoltu aj spodnej časti. Vďaka tomu tieto šaty pre dievčatká zažiaria ešte počas mnohých dôležitých udalostí.

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium