Slávnostné Rukavičky Perlová Elegancia pre Deti

Pripravuje sa na odoslanie: 1 pracovný deň
Doručenie: V cene nie sú zahrnuté prípadné náklady na platbu skontrolujte spôsoby doručenia
Cena: 9,00 € 9.00
ilość ks

vyberte variant

pridať do zoznamu želaní
* - Požadované pole

Popis

Predstavované slávnostné rukavičky sú kombináciou tradície a moderného dizajnu, ideálne pre malú princeznú v tomto výnimočnom dni. Vyrobené s mimoriadnou starostlivosťou o detaily, sú nielen krásne, ale aj praktické, zaručujúce komfort a eleganciu.

Rukavičky sú šité z najvyššej kvality saténu, ktorý sa krásne prezentuje a je príjemný na dotyk. Jemný lesk materiálu pridáva šarm a robí rukavičky skvelým doplnkom k bielej slávnostnej šatke. Každý exemplár zdobí perlová aplikácia a jemná mašľa umiestnená na vonkajšej strane zápästia, čo pridáva čaro a dievčenský charakter.

Osobitou vlastnosťou týchto rukavičiek je ich pružnosť – materiál sa dokonale prispôsobuje ruke, neobmedzujúc pohyby, čo je nesmierne dôležité počas prijímania sviatosti a účasti na ceremónii. Rukavičky boli navrhnuté tak, aby ich dieťa mohlo ľahko obliecť, čo mu dáva pocit samostatnosti.

Dĺžka rukavičiek, približne 17 cm, zabezpečuje optimálne pokrytie predlaktia, chráni odev pred znečistením počas prijatia a umožňuje vyniknúť všetkým ozdobám na slávnostnej šatke.

Tento produkt bol navrhnutý s myšlienkou na jednorazové, ale nezabudnuteľné použitie, preto je odolný a dá sa ľahko vyprať ručne v studenej vode. To je obzvlášť dôležité, pretože deti v tomto výnimočnom dni chcú sa hrať a tešiť bez obáv o odev.

Každý pár rukavičiek je balený s láskou, aby dorazil k zákazníkovi v bezchybnom stave, pripravený na okamžité použitie v deň slávnosti. Nie sú to len doplnky, ale aj pamiatka na dôležitý deň, ktorú možno uchovať na roky ako symbol nevinnosti a čistoty.

Súprava slávnostných rukavičiek je ideálnou voľbou pre rodičov, ktorí si želajú, aby ich dieťa vyzeralo bezchybne a cítilo sa výnimočne v deň Prvej Slávnostnej Události.

Náklady na doručenie V cene nie sú zahrnuté prípadné náklady na platbu

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Dievčenské šaty Andrea
Dievčenské šaty Andrea
Cena: 39,00 €
Dievčenské šaty Arlette
Dievčenské šaty Arlette
Cena: 44,00 €
Dievčenské šaty Blanche
Dievčenské šaty Blanche
Cena: 44,00 €

Hodnotenia výrobkov (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium