Úloha Malej družičky na svadbe 0
dievčenské šaty, dievčenské šaty na svadbu, dievčenské spoločenské šaty, dievčenské šaty s dlhým rukávom, dievcenske saty tutu, detské šaty,

Úloha Malej družičky na svadbe

Malé dievčatká snívajú o tom, že sa stanú družičkou na svadbe. Cítia sa potom ocenení a dôležití. Ak je vo vašej rodine alebo u priateľov dievča vo veku od 3 do 9 rokov, môžete ju požiadať, aby na vašej svadbe vystupovala ako Malá družička.

Oplatí sa mať malú družičku, aby vám pomohla?

Možno vám Malá družička nepomôže s priveľa vecí, ale určite dodá vášmu obradu osobitý charakter. Dievčatko v sladkých šatách s anjelskou tvárou hostí určite vycíti a vyčarí úsmev. Ak chcete, aby si vaši blízki pamätali vašu svadbu ako výnimočnú a nekonvenčnú, zvážte zapojenie Malej družičky, aby vám pomohla. Pre dievča to bude veľká česť a určite jej s radosťou splníte sen.

Úlohy malých družičiek

Úlohy, ktoré zveríte Malej družičke, musia zodpovedať veku. Najmenšie dievčatá môžu pred vami hádzať kvety na cestu k oltáru. Ak máte dlhý závoj, jeho nosenie hravo zvládne aj niekoľkoročné dieťa. Staršie dievčatá, okolo 8-10 rokov, môžu dokonca požiadať o čítanie na svadbe alebo spievanie žalmu, ak sú hudobne nadané. Stojí za to sa s dieťaťom vopred porozprávať a opýtať sa, ako sa v tejto úlohe vidí. Minimalizujete tak riziko, že v tento dôležitý deň dieťa zmení názor alebo ho budú stresovať úlohy, pri ktorých sa cíti neisto.

Ako obliecť Malú družičku?

Dôležitú úlohu zohrávajú šaty Malej družičky. Dievčenské šaty stojí za to, aby vynikli z davu a zároveň mali nejaký spoločný prvok s vašimi doplnkami. Dievčenské šaty môžu zdôrazniť štýl obradu (napr. na vintage svadbu budú tielové šaty Estelle perfektné). Ak budete mať na sebe čipkované šaty, hľadajte pre svojho malého pomocníka šaty s čipkovaným topom ako v modeli Margaret svetloružovej. Oplatí sa dať si doplnky ako kvetinový veniec, z ktorého budete mať svadobnú kyticu. Ak plánujete do úlohy Malej družičky zapojiť viacero dievčat, vyberte si jeden model šiat alebo spoločný prvok, akým je stužková. Pri výbere šiat pre deti však pamätajte na ich preferencie, aby sa necítili prezlečené. To ovplyvní ich správanie. Choďte s dievčaťom do obchodu, kde si bude môcť vyskúšať niekoľko modelov. Spokojné dieťa s radosťou splní svoju dôležitú úlohu a vy budete mať istotu, že obrad bude vyzerať ako z rozprávky.

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium