Ako môžu byť deti zapojené do svadby? 0
dievčenské šaty, dievčenské šaty na svadbu, dievčenské spoločenské šaty, dievčenské šaty s dlhým rukávom, dievcenske saty tutu, detské šaty,

Ako môžu byť deti zapojené do svadby?

Deti väčšinou vyvolávajú v dospelých vrelé pocity a vyčarujú úsmev na tvári. Najmä pri obradoch, akými sú svadby, je pohľad na ne dojemný. Navyše takéto momenty najčastejšie zostávajú v spomienkach hostí. Ak máte v rodine deti, mali by ste ich zapojiť do pomoci počas tohto dôležitého dňa.

Svadobný sprievod

Začnime svadbou. Postaráte sa o výzdobu kostola. Krásne kvety, koberec k oltáru. Tváre hostí sú otočené k vám. A sú pred vami. Batoľatá, ktoré vás vedú k oltáru ako rozprávkové postavičky, s výrazmi, ktoré sa dotknú každého. Niekedy to bude sladký úsmev, niekedy tvár dieťaťa, ktoré je ohromené svojou úlohou. Aj takto môže vyzerať vaša svadba. Pamätajte však, že nenútiť svoje deti hrať túto úlohu. Nie každý sa v ňom bude cítiť pohodlne. Porozprávajte sa s tými najmenšími, či by vás chceli v tejto dôležitej chvíli sprevádzať a v akej úlohe sa vidia. Možno plánujete šaty s dlhou vlečkou a niektoré dievča sníva, že vám ich ponesie. Bude to pre ňu veľký zážitok a pre vás nezabudnuteľný a výnimočný okamih.

Tance, hry

Prvý tanec je samozrejme vyhradený pre nevestu a ženícha. Možno však stojí za zváženie, či na ďalšiu nepozvať deti, najmä ak ich na vašej svadbe bude veľa. O niečo staršie deti sa už snáď nenechajú zahanbiť a rady sa zúčastnia zábavy. Dievčatá sa na tanečnom parkete radi blyštia najmä ako princezné. Ak sa mladšie deti cítia nepríjemne, môžu sa k nim pridať aj ich rodičia. Urobte veľký kruh a tancujte. Nevyhnutná pre deťom známu melódiu - skvelým nápadom budú pesničky z rozprávok.

Fotografie a videá z prvej ruky

Profesionálny fotograf a kameraman je počas svadby prakticky nevyhnutnosťou. Ak sú však vo vašej rodine deti v školskom veku, ktoré prejavia záujem o fotoaparát, požiadajte ich, aby počas obradu odfotili alebo dokonca natočili film. Väčšina detí rada fotí dospelých. Je to skvelý nápad, ktorý má samé plusy. Nielenže nebudete musieť čakať viac ako mesiac na spracovanie fotografií, ale určite uvidíte svoj obrad z inej perspektívy. Je úžasné, ako deti vidia svet inak ako dospelí. Takýto materiál môže byť skvelým suvenírom – vtipným a dojímavým zároveň.

Existuje veľa nápadov, ako zapojiť deti do aktívnej účasti na svadbe. Ale pamätajte, že to musí cítiť každý. Toto je kľúč k zábave.

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium