Najlepšie nápady na styling so šatami pre dievčatá plus size! 0
Najlepšie nápady na styling so šatami pre dievčatá plus size!

Pri obliekaní na špeciálne príležitosti chce každé dievča vyzerať nádherne. Deti sa však líšia a nie každý strih oblečenia je pre ne pohodlný a vhodný. Výber správnych šiat pre dievčatko bude výzvou najmä pre mamičky, ktorých dcéry nemusia nutne spĺňať štandardné veľkosti.

Aké šaty pre nadýchané dievčatko by ste mali vybrať? Na čo by ste mali pri hľadaní správneho strihu dbať? Existujú odevné triky, ktoré pomôžu opticky vylepšiť detskú postavu? Aké modely šiat pre dievčatá na špeciálne príležitosti nájdete v Zoya Fashion?

 

Všetky dievčatá sú krásne!

Na úvod by sme radi povedali, že veríme, že každé dievčatko má v sebe obrovské množstvo šarmu, pôvabu a krásy. Výber správneho modelu šiat pre plus size dievčatko má v prvom rade zabezpečiť, aby sa jej pohodlne nosili, mohla sa voľne pohybovať pri hre a tanci a mohli jej dať vysoký pocit vlastnej hodnoty ako malej ženy.

Aby ste z plánovaného stylingu vyťažili to najlepšie, oplatí sa oprieť o niekoľko tipov, ktoré vám výrazne uľahčia spoločný výber dokonalých šiat pre dievča. Samozrejme, nemusíte sa nimi riadiť, ale garantujeme vám, že výsledok vás môže pozitívne prekvapiť!

 

Šaty pre nadýchané dievča - čo si vybrať, čomu sa vyhnúť?

Tak ako v mnohých prípadoch rôznych typov postavy, aj tu existuje niekoľko univerzálnych zásad, ktoré zlepšujú náš vzhľad. Môžete ich uplatniť aj v súvislosti so svojím dieťaťom, aby sa v šatách pre dievčatá, ktoré si vybralo, cítilo lepšie a sebavedomejšie a zároveň bolo rýchlejšie prijaté medzi svojimi rovesníkmi. Aké strihy a vzory by ste teda mali vybrať, aby vaša dcéra vyzerala skvele nielen na dôležitých rodinných udalostiach?

 

  • Venujte pozornosť vzoru na šatách. Veľké kvety alebo geometrické obrazce nebudú dobre sedieť na nadýchanom dievčati - môžu opticky pridať kilá a skrátiť postavu. Je lepšie vybrať šaty pre dievča s malým vzorom alebo z hladkého materiálu. Ak si vaša dcéra napriek tomu chce vybrať vzorované šaty, môžete jej ponúknuť model so zvislými pruhmi, ktoré opticky zoštíhľujú a predlžujú postavu.
  • Uistite sa, že máte správnu veľkosť. Štandardná veľkosť môže byť príliš tesná, zatiaľ čo príliš veľké oblečenie ešte viac opticky zväčší postavu. Keď kupujete šaty pre dievčatko, objednajte niekoľko veľkostí a skontrolujte, ktorá bude vášmu dieťaťu najlepšie sedieť.
  • Nebojte sa tmavých farieb! Rodičia sa často vyhýbajú čiernemu detskému oblečeniu, ktoré môže byť veľmi prospešné pre celkový vzhľad dieťaťa. Ak však stále nie ste presvedčení o tejto farbe, dobrou voľbou sú aj elegantné šaty pre dievčatá v odtieňoch sivej, tmavomodrej alebo tmavohnedej.
  • Dievča väčších proporcií má často aj širšie ramená ako jej rovesníčky. V takýchto prípadoch je lepšie upustiť od tenkých ramienok v dievčenských šatách, ktoré môžu tento efekt ešte viac opticky posilniť. Lepšou voľbou by boli hrubšie ramienka, šle alebo dokonca krátke rukávy. Takto ramená nebudú v celkovom stylingu pútať toľko pozornosti a vaša dcéra sa bude počas teplých letných dní cítiť pohodlne a vzdušne.
  • Pokiaľ ide o ozdoby v podobe čipiek, tylu a volánov, je najlepšie vychádzať z predpokladu, že "čím menej, tým lepšie". Dodatočný materiál môže opticky zväčšiť objem postavy, čo uberie na celkovom vzhľade.

 

Ako vidíte, vyššie uvedené tipy vám dávajú veľký manévrovací priestor pri výbere šiat pre plus size dievčatá. Samozrejme, nemusíte dodržiavať všetky pravidlá naraz - rozhodnutie je na vás. Sme si istí, že medzi dostupnými šatami v kolekcii Zoya Fashion nájdete ten správny model, ktorý splní všetky vaše očakávania. Tu sú niektoré z našich návrhov!

 

Modely šiat pre plus size dievčatá na Zoya Fashion

V našej ponuke nájdete aj šaty pre dievčatá, ktoré určite potešia každú milovníčku módy, vďaka ktorým sa bude cítiť krásne a ktoré jej dokonale padnú aj vo veľkosti plus. Ktoré strihy a modely z kolekcie Zoya Fashion stoja za zváženie? Pozrite si náš zoznam.

 

Ruby

Ruby sú dokonalé šaty pre dievčatá na špeciálne príležitosti, v ktorých sa vaša dcéra bude cítiť fantasticky. Zvislé šitie opticky predlžuje siluetu a ozdobné volániky v hornej časti kreácie zakryjú o niečo väčšie ramená. Rovný strih skryje zaoblené bruško, vďaka čomu bude dievčatko vyzerať ľahko a vzdušne. Tento model sa bude hodiť na mnohé významné udalosti aj každodenné stylingy.

 

Diana

Strih šiat Diana pre dievčatá je dizajn, v ktorom bude každá malá dáma vyzerať skvele. Krátky rukáv opticky zmenší ramená, zatiaľ čo áčkový strih predĺži siluetu a skryje nadmerné krivky postavy. Navyše krásny, jemný a drobný kvetinový vzor dokonale vyplní celý styling a zvýrazní krásu vášho dieťaťa. Toto je kreácia, ktorá bude dokonalá pre všetky malé plus size modelky!

 

Lea

Chystáte sa s dcérou na svadbu a hľadáte pre ňu niečo jednoduché a elegantné? Šaty Lea pre dievčatá budú perfektnou voľbou. Majú strih s hrubými ramienkami, takže dokonale zakryjú väčšie ramená. Jednoduchý strih má v páse mierne presahovanie látky, takže účinne zakryje zaoblené bruško. Tmavomodrá farba navyše opticky zoštíhľuje siluetu a na dôležitých rodinných udalostiach bude pôsobiť elegantne.

 

Sophie

Ak vaša dcéra uprednostňuje voľnejšie strihy, pozrite si dievčenské šaty Sophie. Materiál uberá na jemnom reliéfnom vzore drobných bodiek, ktorý dodáva ešte väčší dievčenský pôvab. Ďalšie záhyby v páse zoštíhlia siluetu a skryjú nedostatky bruška. Rozšírené rukávy v dĺžke do polovice lýtok opticky zmenšujú ramená a dodávajú celkovému vzhľadu ľahkosť. Skvelá voľba na veľké udalosti aj každodenné nosenie.

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium