Šaty pre dievčatá, ktoré rady žiaria! 0
Šaty pre dievčatá, ktoré rady žiaria!

Každý rodič vie, že deti sú rôzne - niektoré sú skromné a tiché, iné sú sebavedomé, rady sú stredobodom pozornosti a... žiaria! Pre takéto malé hviezdičky sa oplatí vybrať štýl, vďaka ktorému sa budú cítiť nielen krásne, ale aj výnimočné.

Na aké príležitosti môžete svoje dieťa obliecť do trblietavých šiat pre dievčatá? Na čo musíte pri takomto stylingu dbať? Aké modely nájdete v kolekcii Zoya Fashion?

Odpovede na tieto a ďalšie otázky nájdete v tomto článku. Čítajte ďalej!

 

Typy trblietavých šiat pre dievčatá

Tieto typy šiat sa líšia nielen strihom a štýlom, ale aj materiálom, ktorý im dodáva iskru. Najčastejšie možno na trhu nájsť 2 typy trblietavých šiat pre dievčatá:

 • Šaty s flitrami - tvorba v tomto štýle v závislosti od množstva flitrov nadobúda diskotékový charakter. Flitre veľmi intenzívne odrážajú svetlo, takže si môžete byť istí, že vašu dcéru v takomto štýle bude určite vidieť už z diaľky.
 • Šaty s korálkami - tento typ strihu má zvyčajne jemný lesk, napríklad vďaka drobným perlám. Vďaka tomu sú šaty pre dievča nenápadné, ale veľmi elegantné.

 

Trblietavé šaty pre dievča - na aké príležitosti by boli najlepšie?

Záleží na tom, akú iskru má výtvor! Čím menej trblietok, tým viac príležitostí, na ktoré môžete vybrať dievčenské šaty pre svoju dcéru.

Tlmené šaty pre dievčatá s jemným vzorom flitrov alebo korálok dokonale podčiarknu krásu stylingu a nenápadne umožnia vyniknúť. Takto môžete svoje dieťa obliecť na svadby, narodeniny, meniny, krstiny a tematické plesy.

Odvážnejšie štýly sa odporúčajú na narodeniny a tematické večierky. Silne trblietavé šaty pre dievčatá môžu byť dobrým nápadom aj na svadby. Na vznešenejšie rodinné príležitosti, ako je sväté prijímanie alebo krstiny, je však lepšie zvoliť iné elegantné šaty pre dievčatá, aby nezatienili hlavné postavy udalosti.

 

Čo potrebujete vedieť pred kúpou trblietavých šiat pre dievča?

 • Materiál. Je dôležité, aby boli šaty pre dievčatko ušité z prírodných materiálov, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky.
 • Spôsob šitia. Ďalšie vzory z flitrov alebo korálikov sú tiež viaceré miesta, kde môžete nájsť špecifické lemy. Pozorne sa pozrite na švy, kde sú lesklé prvky, a skontrolujte, či nespôsobia škrabance na pokožke.
 • Strih. Flitre a korálky sú len doplnkami, ktoré celý vzhľad zatraktívnia. Ďalej zvážte, v akom type šiat sa vaša dcéra bude cítiť pohodlne pri hre a tanci.
 • Vek dieťaťa. Šaty pre dievčatá s flitrami alebo korálkami sa odporúčajú skôr pre staršie deti. Malé dievčatká sa môžu o vyčnievajúce prvky nechtiac poškriabať a niekoľkomesačné deti ich môžu dokonca prehltnúť, čo už pre ne predstavuje veľké nebezpečenstvo!
 • Preferencie dieťaťa. Trblietavé šaty pre dievča sú veľmi odvážnym štýlom, preto by ste sa mali uistiť, že ich vaša dcéra určite bude nosiť. Predtým, ako si definitívne vyberiete nejakú kreáciu, navrhnite dieťaťu niekoľko vzorov a spoločne sa rozhodnite, ktorý z nich bude dokonalý.

 

Čo namiesto trblietavých šiat pre dievča? Zvoľte si trblietavé doplnky!

Ak vaša dcéra nechce ísť na špeciálnu príležitosť v trblietavých šatách, ale napriek tomu by ste chceli dodať oblečeniu šmrnc, prečo jej nenavrhnúť trblietavé doplnky? Možnosti sú nekonečné! Gumičky do vlasov pre dievčatá, sponky do vlasov alebo detské šperky sú ideálne na to, aby ste outfitu vášho dieťaťa dodali trochu viac párty nádychu!

 

Ktoré trblietavé šaty pre dievča by ste si mali vybrať od Zoya Fashion?

Nezabudli sme ani na dievčatá, ktoré majú rady odvážny a výrazný štýl! V kolekcii Zoya Fashion máme aj niekoľko návrhov trblietavých šiat pre dievčatá s rôznymi strihmi, ktoré si zamilujú mnohé malé slečny. Čo všetko nájdete v našej ponuke?

 

Tlmený lesk

Pre dievčatá, ktoré by chceli zažiariť, ale príležitosť si vyžaduje tlmenejší vzhľad, máme šaty pre dievčatá s jemnými flitrovými alebo korálkovými vzormi.

Medzi modelmi Zoya Fashion nájdete:

 • Rosalia, ktorá pozostáva z jemných jednoduchých flitrových prúžkov umiestnených na trupe a spodnej časti šiat.
 • Valerie je návrh, v ktorom je spodná časť šiat veľmi zdobená, preto sme použili len jemný, ale viditeľný flitrový vzor na vrchnej časti.
 • Amy zahŕňa krásnu povrchovú úpravu spodnej časti šiat s jemnými, trblietavými flitrami.
 • U Fabienne majú korálky dekoratívnu funkciu, ktorá nádherne zvýrazňuje bohatú čipku.

 

Trochu viac pôvabu...

Ak si môžete dopriať trochu viac šialenstva, môžete si vybrať z nasledujúcich návrhov:

 • Alisa bola vytvorená pre dievčatá, ktoré sa rady trblietajú jemným leskom. Strieborné hviezdičky jemne odrážajú svetlo a jednoduchý strih šiat umožňuje ich nosenie na mnohé príležitosti.
 • Floria sú šaty pre dievčatá s jemným leskom. Boli vytvorené z trblietavej látky a tyl v spodnej časti bol navyše ozdobený trblietkami - ako čarovný vílí prach.
 • V Provence je výrazným a trblietavým akcentom flitrový pás, ktorý tvorí dôstojnú a elegantnú mašľu na zadnej strane výtvoru.
 • Lily je pre malých tanečníkov. Kombinácia troch kaskádovitých vrstiev tylu zdobených flitrami sa nádherne leskne a nastavuje, keď tancujete otočky a piruety!

 

Skutočná trblietavá princezná!

Tieto návrhy šiat sú skutočné šialenstvo! Veľa flitrov na vyniknutie a odvážny štýl.

 • Ismena - šaty pre dievčatá, ktoré sa hodia na rodinné stretnutia, napríklad na Vianoce.
 • Na Chloe je celá horná časť šiat zdobená striebornými flitrami, vďaka čomu sú šaty výrazné a elegantné.
 • Bianca vrchná časť šiat je tvorená flitrami a spodná časť šiat je z tylu, vďaka čomu je celý vzhľad ľahký a pôsobivý.
 • Natalie je kombináciou klasiky a extravagancie - jednoduché, obtiahnuté šaty a dva dlhé, plne flitrované rukávy vytvárajú zaujímavý styling napríklad pre 80. roky.

 

Ako vidíte, výber modelov šiat pre dievčatá od Zoya Fashion je obrovský, preto neotáľajte a vyberte si dizajn, ktorý vám spolu s vašou dcérou najviac vyhovuje práve teraz.

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium