Prečo sa oplatí kupovať detské oblečenie online? 0
Prečo sa oplatí kupovať detské oblečenie online?

Pohodlné, rýchle a uspokojivé. Pandémia navyše urýchlila to, čo sa zdalo nevyhnutné. O čom hovoríme? Samozrejme o online nákupoch. Ukazuje sa, že je to jeden z obľúbených spôsobov mnohých mám, ako doplniť detský šatník o detské oblečenie a šaty pre dievčatá. Prečo tento nákupný trend získava takú popularitu? Čítajte ďalej!

Radi nakupujeme cez internet! Vedeli ste, že v roku 2022 až 75 % Poliakov uviedlo, že nakupuje online aspoň raz mesačne? Navyše, podľa prieskumu CBRE najčastejšie objednávanými produktmi cez internet sú práve oblečenie – až 58 % respondentov uviedlo túto odpoveď. Najpočetnejšou skupinou, ktorá objednáva oblečenie online, sú ženy vo veku 25-44 rokov – takto odpovedalo 69 % opýtaných.

Ako to vyzerá v prípade detského oblečenia? Podľa prieskumu vykonaného spoločnosťou Reporter Young stále prevláda počet ľudí nakupujúcich v kamenných obchodoch – 54,9 % oproti 45,1 % objednávajúcich online. Tento výsledok však naznačuje, že sektor nákupov na internete má veľký potenciál. Často nižšie ceny v internetovom obchode a široký výber sortimentu podnecujú čoraz viac rodičov k nákupom online.

Ako vidíte, online nákupy sa pre väčšinu obyvateľov Poľska stali bežnou činnosťou a objednávanie blúzok, nohavíc, detských mikín či šiat pre dievčatá cez internet je čoraz populárnejším nákupným trendom. Prečo si tento spôsob tak radi vyberáme?

5 dôvodov, prečo sa oplatí nakupovať detské oblečenie online

Pohodlie Internetové nákupy môžete robiť kdekoľvek, kde máte prístup na internet. Na to nepotrebujete ani notebook! V súčasnosti má veľa online obchodov prispôsobené stránky pre mobilné prehliadače, takže si pokojne vyberiete najkrajšie šaty pre dievčatá pre svoju dcéru z vlastného telefónu, sediac na pohovke a pozerajúc s ňou rozprávky.

Široký výber štýlov a veľkostí V kamennom obchode, než kúpite napríklad vhodné šaty pre dievčatá na špeciálnu príležitosť, musíte prejsť celý obchod, aby ste našli správny vešiak so sortimentom, a potom danú veľkosť. Pridajte k tomu dav ľudí, ktorý sa spolu s vami rozhodol ísť nakupovať. Znie to ako veľa práce, však?

Pri online nákupoch máte celý sortiment na dosah jedného kliknutia. Navyše môžete nastaviť vhodné filtre, vďaka čomu nájdete presne to, čo hľadáte, napríklad šaty pre dievčatá. V internetovom obchode máte navyše celý rad veľkostí, takže stačí vybrať vhodnú možnosť a hotovo.

Úspora času a energie Nákupy v kamenných obchodoch s detským oblečením a šatami pre dievčatá sú vždy veľkým dobrodružstvom. Predstavte si to – najprv musíte obliecť deti na odchod (v tom čase si vždy jedno z nich zmyslí, že potrebuje na toaletu), potom obliecť seba, odviezť ich do najbližšieho obchodu, vyzliecť, vyskúšať oblečenie, znovu obliecť, zaplatiť, upokojiť nejakú hádku, aby ste nakoniec prišli domov s produktom. Unavili sme sa už len pri pomyslení na to, nieto ešte pri realizácii.

Vyberajúc online nákupy, ušetríte si to všetko. Deti si môžu pokojne vyskúšať všetko oblečenie, keď balík s objednávkou dorazí k vašim dverám. Ušetríte čas, energiu… a svoje nervy.

Možnosť vrátenia objednávky A čo v prípade, že objednané šaty pre dievčatá sú príliš malé? To je práve výhoda internetového obchodu oproti kamennému. Máte zákonom garantovaných 14 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu, hoci mnoho obchodov ponúka oveľa dlhšie lehoty.

Veľmi často tiež nemusíte behať na poštu, pretože je možnosť vyzdvihnutia balíka kuriérom.

Spokojnosť Nákupy neslúžia len na uspokojovanie základných potrieb, ale prinášajú aj veľa radosti. Ako to vyzerá v prípade online objednávok?

Podľa správy Digital Dopamine, ktorá predstavuje výsledky prieskumu uskutočneného medzi 1680 respondentmi z USA, Veľkej Británie, Brazílie a Číny, sú spotrebitelia viac nadšení, keď ich nákupy dorazia poštou, než keď nakupujú v kamennom obchode. Túto odpoveď uviedlo 76 % ľudí z USA, 72 % z Veľkej Británie, 73 % z Brazílie a až 82 % v Číne.

Prečo sú tieto výsledky také vysoké? Tak nás naprogramovala… príroda! V momente objednania a čakania na zásielku organizmus vylučuje hormón dopamín. Ten zodpovedá za pocit naplnenia a eufórie. Online nákupy teda predlžujú tento pozitívny stav, ktorý môže narušiť až výška zostatku na účte na konci mesiaca. ;)

Zoya Fashion, teda elegantné šaty pre dievčatá na dosah ruky Práve z týchto dôvodov sme vytvorili online obchod so šatami pre dievčatá Zoya Fashion. Chceli sme predovšetkým uľahčiť prístup k najmodernejším kreáciám na rôzne príležitosti pre vašu dcéru. Nájdete tu nielen šaty pre dievčatá na svadbu či pohodlné šaty na prijímanie, ale aj každodenné kúsky.

Pozrite si teraz najnovšiu kolekciu a uvidíte, aké je to jednoduché!

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium