Praktické a elegantné v jednom: štýly šiat pre dievčatá na každú príležitosť 0
Praktické a elegantné v jednom: štýly šiat pre dievčatá na každú príležitosť

Panuje názor, že šaty pre dievča, ktoré sa nosia raz na významnú udalosť, ako je svadba alebo krst, by sa už nikdy nemali použiť. Dôležitý je prvý dojem a použitie šiat v ďalších outfitoch môže tento efekt narušiť. Zásady sú však jedna vec a prax druhá.

Keď sa na to pozrieme z ekonomického hľadiska, šaty pre dievčatá, najmä modely vyznačujúce sa prírodným materiálom a precíznosťou šitia, často stoja aj 50 EUR a viac. Ak sa stane, že vás v danom mesiaci čaká veľa dôležitých rodinných udalostí, každé nové oblečenie môže byť veľkou záťažou pre vašu peňaženku. Preto sa oplatí vybrať si taký strih šiat pre dievčatá, ktorý môžete využiť v mnohých situáciách. Za žiadnych okolností to nebude štýlové faux-pas.

Aký strih šiat pre dievčatá bude univerzálny? Aké farebné kreácie by ste si mali vybrať na rôzne príležitosti? Na čo by ste si mali dávať pozor? Nájdete v kolekcii Zoya Fashion tie správne modely? Čítajte ďalej!

 

Štýly šiat pre dievčatá na rôzne príležitosti

Detská móda je našťastie pomerne flexibilná a umožňuje rozsiahle použitie konkrétnych kusov oblečenia v závislosti od dôležitosti udalosti. Nie je to inak ani v prípade šiat pre dievčatá. Ktoré strihy kreácií sa však hodia takmer na každú príležitosť?

V tomto prípade sa oplatí dodržiavať niekoľko pravidiel.

  • Čím jednoduchšie, tým lepšie. Tvorba s menším počtom ozdôb sa oveľa ľahšie kombinuje s rôznymi štýlmi oblečenia a doplnkov, takže je vhodná na svadbu aj napríklad na jesennú prechádzku.
  • Dĺžka šiat pre dievča. Musíte brať do úvahy nielen pohodlie pri nosení, ale aj poveternostné podmienky, v ktorých sa budú vyberať. Najodporúčanejšou a najpraktickejšou dĺžkou budú šaty po kolená alebo tesne nad ne.
  • Postavička dieťaťa. Niektoré dievčatá sú drobné drviny, iné majú masívnejšie tvary tela. Oplatí sa overiť, ktoré strihy šiat pre dievčatá budú pre naše dieťa vhodné a pohodlné - písali sme o tom v iných článkoch na našom blogu.

 

Ktoré strihy šiat pre dievčatá teda odporúčame? Univerzálnymi modelmi budú napríklad trapézové šaty, šaty v tvare ceruzky alebo mierne rozšírené šaty. Pre niektoré dievčatá budú skvelou voľbou aj decentné asymetrické šaty.

 

Aké farebné šaty pre dievča sa hodia ku všetkému?

Aj v tomto prípade bude hrať prvé husle jednoduchosť. Jednofarebné farby, ako sú pastelové a odtiene čiernej, hnedej, bordovej alebo fľaškovo zelenej, sa hodia na elegantné dievčenské šaty na špeciálne príležitosti.

Výrazné farby ako červená, ružová, intenzívna žltá alebo celadónová sú zaujímavé a pútavé, ale nie vždy sa hodia pre všetky štýly.

Ak vaša dcéra nevyhnutne chce šaty pre dievčatá so vzorom, vyberte si prírodné motívy alebo veľmi jemný vzor.

 

Ďalšie aspekty, ktorým by ste mali venovať pozornosť pri výbere elegantných šiat pre dievča na akúkoľvek príležitosť

Už poznáte univerzálne strihy a farby dievčenských šiat, ktoré môžete využiť na rôzne dôležité rodinné udalosti aj každodenný styling. Čo ďalšie by ste mali zohľadniť pri kúpe praktickej kreácie pre svoju dcéru?

  • Materiál. Niektoré šaty pre dievčatá sú vyrobené z umelých materiálov, ako je polyester a jeho deriváty. Bohužiaľ, nosenie takýchto šiat nie je pre vašu dcéru dobré - často sú nedostatočne priedušné, čo môže spôsobiť prehriatie vášho dieťaťa a podráždenie pokožky. Navyše sú tieto materiály často tuhé, takže môžu byť jednoducho nepohodlné. Ak hľadáte praktické šaty pre dievčatko na akúkoľvek príležitosť, je lepšie vybrať prírodné, mäkké materiály, aby ich vaše dieťa nosilo rado.
  • Cena. Ak máte na výber medzi šatami pre dievča za 25 € a 50 €, odporúčame investovať do o niečo drahšej možnosti. Prečo? Vždy sa oplatí pozrieť na zloženie šiat, kvalitu spracovania a šitie. Za vyššou cenou často nasledujú kvalitnejšie materiály, a v dôsledku toho vám šaty vydržia oveľa dlhšie.
  • Preferencie dieťaťa. Šaty sa musia predovšetkým páčiť ich malej nositeľke! Preto si pri spoločnom výbere šiat pre dievčatko pripravte niekoľko modelov, spomedzi ktorých sa pre jeden rozhodnete.

 

Univerzálne šaty pre dievčatá - čo nájdete v kolekcii Zoya Fashion?

Medzi našimi modelmi nájdete aj strihy elegantných šiat pre dievčatá, ktoré sú ideálne pre každú situáciu. Tu je niekoľko návrhov, ktorými sa môžete inšpirovať pri tvorbe svojho stylingu. Ak vám to však nestačí, pozrite si našu sekciu DIEVČENSKÉ ŠATY.

 

Luisa

Luisa sú šaty pre dievča - majú tvar trubice. Sú vyrobené z mäkkej a príjemnej bavlny, takže budú veľmi pohodlné. Šaty sú vyrobené z mäkkej a príjemnej bavlny, takže budú veľmi pohodlné. Rukávy šiat sú podšité vankúšikmi, ktoré zároveň dodávajú šatám mierne širší efekt. Šaty majú aj dve všité vrecká, do ktorých si dieťa môže schovať malé nájdené poklady. Biela farba výtvoru umožňuje kombinovať ho s mnohými doplnkami a nosiť ho na rôzne príležitosti.

 

Diana

Diana je návrh šiat s prírodným kvetinovým vzorom. Trapézový strih dodáva stylingu ľahkosť a umožňuje použiť túto kreáciu na mnohých významných rodinných udalostiach. Dobre sa bude hodiť aj ku každodennému oblečeniu. Jemný kvetinový motív dodáva týmto bielym šatám pre dievčatá nenápadný, ale výrazný charakter.

 

Elly

Elly sú klasické rozšírené šaty pre dievčatá s nízkym strihom v páse. Ramená a rukávy z priehľadnej látky s jemným hráškom dodávajú stylingu šarm a zaujímavosť. Čierna farba šiat umožňuje ich kombinovanie s mnohými doplnkami. Budú skvelou kreáciou na výnimočné príležitosti, ako sú dôležité rodinné udalosti alebo začiatok a koniec školského roka.

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium