Biele šaty pre dievčatá - sú dobrou voľbou? 0
Biele šaty pre dievčatá - sú dobrou voľbou?

Dievčatká v bielych šatách vyzerajú tak jemne a rozkošne.... Táto farba však môže byť trochu problematická z viacerých dôvodov, ako je praktickosť výtvoru pre dieťa alebo oslava, na ktorú sa má nosiť.

Pre koho budú biele šaty pre dievčatko vhodné? Na čo by ste mali pri výbere kreácie v tejto farbe dbať? Budete ich môcť nosiť so svojím dieťaťom na akúkoľvek príležitosť? Môžete ich použiť aj na každodenné nosenie? Pokúsime sa odpovedať na tieto a ďalšie otázky - čítajte ďalej!

 

Na čo by ste mali myslieť pri výbere bielych šiat pre dievčatá?

Pri výbere oblečenia pre svoje dieťa nenavrhujte len farbu. Vaša dcéra by sa v šatách pre dievčatá mala predovšetkým cítiť pohodlne a uvoľnene! Čo by ste teda mali ešte zvážiť, než hodíte tento elegantný outfit do nákupného košíka?

  • Materiál. Šaty pre dievča na špeciálnu príležitosť by mali byť vyrobené z prírodných a mäkkých materiálov, ktoré nespôsobujú podráždenie pokožky. Mnohé umelé látky sú často nepriedušné, takže dieťa sa v nich rýchlo potí a jemnej pokožke hrozí odreniny. To platí najmä pre bábätká.
  • Kvalita spracovania a použitých látok. Biele šaty pre dievča si môžu vyžadovať oveľa častejšie pranie ako iné odevy. Ak si plánujete kúpiť práve túto farbu, vyberte si niečo odolné, čo prežije opakované stretnutia s práčkou.
  • Spôsob šitia. Spôsob šitia má veľký vplyv na pohodlie pri nosení elegantných šiat pre dievča. Pozrite sa na spôsob šitia a na to, či vyčnievajúce kúsky látky nebudú dráždiť pokožku vášho dieťaťa.
  • Dĺžky šiat pre dievčatá. Dlhé šaty môžu byť krásne, ale nemusia byť veľmi praktické pre temperamentné dieťa. Ak vaša dcéra patrí k tým deťom, ktoré nemusia nutne sedieť na jednom mieste, zvoľte kratšie strihy.
  • Strih šiat pre dievča. Rovné, tylové, rozšírené, bombery - modelov je nekonečne veľa! Nie všetky však budú vyhovovať tvaru postavy vašej dcéry. Vyberte si také, ktoré zdôraznia jej prednosti a zvýšia jej sebavedomie.
  • Charakter dieťaťa. Ak je vaše dieťatko zaneprázdnené dieťa, ktoré všade chodí a všetko si musí kontrolovať samo, možno bude lepšie zvoliť inú farbu dievčenských šiat. V opačnom prípade by výtvor nemusel prežiť také časté pranie.
  • Preferencie dieťaťa. Ak si príležitosť nevyžaduje šaty pre dievčatá v určitej farbe, nechajte svoju dcéru rozhodnúť, či si chce obliecť šaty v danom odtieni.

 

Čo symbolizuje biela farba šiat pre dievča?

V európskej kultúre symbolizuje biela farba čistotu, nevinnosť a dobrotu. Biela farba je sama o sebe neutrálnou farbou, ktorá má obrovský vplyv na vnímanie ostatných farieb - neutralizuje ich a upokojuje ich vnímanie. Možno práve preto je to taký obľúbený odtieň šiat pre dievčatá?

 

Budú biele šaty pre dievčatá vždy tou správnou voľbou?

Existujú oslavy a príležitosti, ktoré si vyžadujú bielu farbu pre dievčatá! Najčastejšie sa kreácie v tomto odtieni vyberajú na krstiny a sväté prijímanie, najmä kvôli symbolike tejto farby a zvykom.

Existujú aj situácie, v ktorých nemusí byť dobrý nápad zvoliť biele šaty pre dievča. Máme na mysli najmä svadby a sobáše, kde je biela farba vyhradená pre nevestu a jej družičky. Ak sa nechcete dopustiť faux pas, oplatí sa vopred opýtať budúcej nevesty na farebné preferencie oblečenia hostí - výnimky z tohto pravidla sú čoraz častejšie povolené, ale je lepšie sa jednoducho uistiť vopred.

Pokiaľ ide o každodenný styling, neexistujú žiadne kontraindikácie, aby si dievča nevzalo biele elegantné šaty. Pokiaľ, samozrejme, vaša dcéra počas hier rada priťahuje rôzne škvrny a špinu, konečná voľba je však na vás!

 

Biele šaty pre dievčatá na Zoya Fashion

Aké biele šaty pre dievčatá nájdete v kolekcii Zoya Fashion? V našom sortimente máme modely rozdelené do kategórií v závislosti od príležitosti, na ktorú potrebujete kreáciu!

 

Krstné šaty pre dievča

Pokiaľ ide o krstiny, stojí za to staviť nielen na krásne, ale aj praktické šaty pre dievčatko. V sekcii KRSTNÉ OBLEČENIE nájdete modely, ktoré potešia vašich hostí a nebudú prekážať malému človiečikovi.

 

Šaty pre dievča na prijímanie

Prijímanie je špeciálny sviatok pre malé dievčatá, ktoré chcú v tento výnimočný deň vyzerať nádherne! Špeciálne vybraný účes, kvetinový veniec na hlavu a ona - biele šaty pre dievčatko.

Ak nemáte vopred určený dizajn alby alebo šiat pre dievčatko, alebo ak chcete vybrať kreáciu na prijímanie, pozrite si sekciu KOMUNIJNÉ ŠATY, kde určite nájdete dokonalý model pre vašu dcéru.

Aké modely vám môžeme odporučiť? Každý z nich je svojím spôsobom jedinečný! Ak hľadáte dlhé šaty pre dievča na sväté prijímanie, pozrite si Alice, Margaret a Liv. Spomedzi kratších strihov sú veľmi obľúbenou voľbou Bohemia alebo Matilda. Chcete trochu viac bláznivosti? Pozrite si model Amy, ktorý upúta pozornosť krásnym flitrovým vzorom. Všetko skutočne závisí od vášho vkusu a preferencií.

 

Šaty pre dievčatá na iné príležitosti

V spoločnosti Zoya Fashion vieme, že dôležité udalosti nekončia pri krstinách a svätom prijímaní. Ak hľadáte biele šaty pre dievčatko na iné rodinné oslavy, pozrite si kolekciu zo sekcie DIEVČENSKÉ OBLEKY. Nájdete v nej modely, ktoré môžete využiť na mnoho rôznych príležitostí.

Lou, Frezi, Angel, Emilie alebo Alisa sú šaty pre dievčatá, ktoré sú veľmi obľúbené na rodinné oslavy, sviatky alebo jednoducho na každodenný styling.

Pozrite sa, či niektorý z nich bude vhodný pre vašu dcéru. Alebo si možno vaša dcéra zamiluje iný model? Pozrite si našu aktuálnu kolekciu!

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium