Ako obliecť chlapca na svadbu? 0
Ako obliecť chlapca na svadbu?

Keď ide o výber oblečenia na dievčenskú svadbu a hostinu, zdá sa, že voľba je jasná - stačí elegantné šaty na špeciálnu príležitosť, pekné topánky a je to! Keď však ide o chlapca....

Je to hlavolam pre mnohé mamy pred takouto dôležitou udalosťou. Ako obliecť chlapca na svadbu, aby vyzeral elegantne a zároveň bol pohodlný a vhodný?

 

Bolo by spoločenské oblečenie pre dieťa dobrým nápadom?

Predovšetkým sa musíte zbaviť predpokladu, že chlapec je malý muž. Oblek a kravata by určite vyzerali veľkolepo na špeciálnej udalosti, ako je svadba, ale takýto komplet bude pre dieťa jednoducho nepohodlný.

Nezabúdajte tiež, že váš syn sa bude na svadbe vo veľkom hrať so svojimi novými kamarátmi, a nie zdvorilo sedieť pri stole. Preto je správny výber oblečenia pre chlapca na svadbe taký dôležitý.

Zabezpečte svoje pohodlie a pohodlie svojho dieťaťa. Vyberte pre svojho chlapca na svadbu oblečenie, ktoré ho nebude obmedzovať v pohybe a zároveň sa bude dať po udalosti ľahko vyprať. Rozhodnite sa pre poloformálne oblečenie v tlmených farbách - to by malo vášmu synovi poskytnúť správnu rovnováhu štýlu.

Čo si teda vybrať?Ak sa svadba koná v lete, postačia nohavice a košeľa, prípadne vesta a doplnky.V chladnejšom počasí je tenký sveter oveľa pohodlnejšou voľbou ako tuhé sako. V prípade potreby ho môžete rýchlo schovať do kabelky.

 

Na čo ešte treba myslieť pri výbere oblečenia na chlapčenskú svadbu?

  • Vyberajte si oblečenie z prírodných, priedušných materiálov. Nebudú dráždiť pokožku vášho dieťaťa a budú dobre fungovať počas horúcich letných dní.
  • Používajte striedmosť - trh ponúka veľa doplnkov a typov oblečenia. Premyslite si, čo vaše dieťa potrebuje, spíšte si zoznam a pri nakupovaní sa ho držte!
  • Pripravte si súpravu na výmenu. Nikdy neviete, kedy sa škvrna z večere vkradne na tričko vášho syna. Vtedy sa vám bude hodiť mať po ruke druhú súpravu.
  • Vyberajte sady spoločne - aj vaše dieťa má svoj vlastný vkus. Je dobré opýtať sa ho na názor a vybrať oblečenie na svadbu spoločne. Váš syn sa tak bude cítiť zapojený do nadchádzajúcej udalosti!

 

Aké súpravy chlapčenského oblečenia nájdete v Zoya Fashion?

V Zoya Fashion sa špecializujeme na elegantné šaty pre dievčatá, šaty na sväté prijímanie a dievčenské oblečenie, ale nezabudli sme ani na chlapcov. Preto v našej ponuke nájdete súpravy, ktoré sú ideálne na chlapčenskú svadbu v lete aj na iné ročné obdobia.

Takto nemusíte hľadať každý kus oblečenia zvlášť a premýšľať, či sa oblečenie, ktoré kúpite na chlapcovu svadbu, bude hodiť k sebe. U nás nájdete pohodlné bavlnené súpravy pre chlapčeka aj staršie dieťa. Predkladáme niekoľko návrhov, vďaka ktorým bude váš syn vyzerať naozaj elegantne.

 

Leo

Leo je jedinečná sada oblečenia na chlapcovu svadbu. Kombinuje najmodernejšie farby tejto sezóny. Kombinácia elegantnej sivej a intenzívneho horčicového odtieňa je návrhom pre odvážnych a sebavedomých chlapcov. Oblečenie je vyrobené z kvalitnej bavlny, vďaka ktorej je priedušné a veľmi pohodlné.

 

Damien

Chlapčenské svadobné šaty Damien je súprava ideálna pre deti, ktoré sa náhodou zašpinia. Tmavé námornícke a zelené kárované farby použité na nohaviciach a veste zaručujú, že ten nešťastný fľak od večere nebude na prvý pohľad viditeľný. Klasická biela košeľa dodáva oblečeniu dodatočný nádych elegancie a sofistikovanosti.

 

Robin

Súprava Robin je určená pre deti, ktoré sa rady odlišujú. Súprava obsahuje svetlo béžovú šiltovku, motýlika a nohavice a biele bodkované tričko. Ľahkosť a nonšalantnosť stylingu dodávajú čierno-biele šle, ktoré sú silnou stránkou súpravy a zároveň umožňujú nohaviciam držať svoju pozíciu počas bláznivých svadobných hier.

 

Philippe

Toto je jedna z najklasickejších chlapčenských svadobných súprav v našej kolekcii. Philippe sa skladá z tmavomodrej vesty, motýlika a nohavíc. Celok dopĺňa svetlomodré košeľové body so vzorom plachetnice. Takáto súprava bude vhodná nielen na svadbu, ale aj na iné významné rodinné udalosti.

Nezabudnite, že to nie je všetko, čo v Zoya Fashion nájdete. Ak chcete preskúmať celú kolekciu chlapčenského oblečenia na svadbu, pozrite si záložku CHLAPCI. A potom si spoločne užite skvelé chvíle na tejto výnimočnej udalosti!

Pridať komentáre (0)

Submit
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium